Vilma Rapšaitė ir 3 įdomūs faktai

Vilma Rapšaitė ir 3 įdomūs faktai

Vilma Rapšaitė – tai aš! Su jumis sveikinuosi iš socialinių tinklų įrašų, savo interneto svetainių ar tiesiog Instagram istorijų jau ne pirmus metus. Turbūt šiandien jau visiems aišku, kad gyvenu Italijoje, turiu čia šeimą ir verslą, o jums kuriu gražiausias gyvenimo šventes. Bet pažinti žmogų tik iš tiek būtų labai sudėtinga, tad nusprendžiau pasidalinti su jumis trimis faktais apie mane, kurių galbūt dar nežinojote.

Pirmasis vestuvių organizavimas – Lietuvoje

Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje 2025 2026 _ santuoka užsienyje _ Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Pirmosios vestuvės Lietuvoje, o dabar jau beveik dešimtmetį – Italijoje. (Nuotr.: Kristina Chéri Photography )

Kai dešimtmetį pradirbi Italijoje, tai net kiek keista prisiminti, kad vestuvių organizatorės kelią pradėjau visai ne šioje egzotiškoje šalyje. Taip, mano pirmosios suorganizuotos vestuvės vyko Lietuvoje. O jas organizavau savo brangiausiam broliui.

Tada Vilma Rapšaitė dar tikrai nebuvo nei kažkam girdėta, nei labai patyrus organizatorė. Bet panašu, kad gera pradžia buvo pusė darbo. Šios pirmosios vestuvės ir jų planavimo darbai mane užbūrė ir nuoširdžiai įtraukė į nesibaigiančių meilė švenčių sūkury.

Ne tik vestuvių planuotoja

Wedding & Event Planner _ Italija Kitaip _ vestuvių kelionių organizavimas 2025 2026 _ Toskana _ Amalfio pakrantė _ Komo _ Maggiore
Vilma Wedding & Event Planner: Italija Kitaip yra mano begalinio noro dalintis gražiausiais šios šalies turtais vaisius. (Nuotr.: Sivakoff Photography)

Mano vardą vis dažniau galite pastebėti ne tik tarp vestuvių organizatorių Italijoje rekomendacijų, bet ir šalia Italija Kitaip. Šis projektas gimė visai neseniai, vos prieš trejetą metų, tačiau autentiškų kelionių, išskirtinių patirčių ir moteriškos bendruomenės kūrimas tapo neatsiejama mano dalimi.

Dabar šalia dešimčių vestuvių sezono metu, aš bent du kartus per metus iškeliauju į ypatingą kelionę, su nuostabiausia verslių moterų kompanija. O laisvu metu kviečiu jus pažinti Italiją Kitaip per savo pasakojimus socialiniuose tinkluose.

Komanda – mano variklis

Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje 2025 2026 _ Vilma Rapšaitė _ komanda
Vilma Wedding & Event Planner: Mano komanda, tiek dirbanti prie organizacinių darbų, tiek ir toji, kuri kartu su manimi keliauja į šventę, yra mano varikliukas. 

Nors dažniausiai viešoje erdvėje figūruoja tik Vilma Rapšaitė – vestuvių Italijoje organizatorė ir koordinatorė, tiesa ta, kad už Vilma Wedding & Event Planner stovi ne vienas žmogus. Per pastaruosius penkerius metus subūriau šalia savęs ratą, kuris kasdien tobulėja ir auga kartu su manimi, padeda, perima darbus ir savo profesionalumu augina mano prekės ženklą.

Be savo komandos tikrai nebūčiau ten, kur esu dabar. Todėl žinokite, kad kuriant jūsų stebuklingas šventes, planuojant keliones, komunikuojant ir atsakant į klausimus, dažniausiai už mano vardo stovi dar bent vienas ar du žmonės, kurie taip pat nuoširdžiai suinteresuoti išpildyti jūsų vestuvines svajones.

Tikiuosi, kad tokie tekstai jums padeda geriau mane pažinti, suprasti mano istoriją ir patirtis, kuriomis dalinuosi. O svarbiausia – tikiuosi, kad pajuntate ryšį, kuris kartu atves į jūsų vestuvių dieną.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ civilinė simbolinė bažnytinė santuoka užsienyje _ Amalfio pakarnatė _ Toskana _ Komo
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: