San Galgano legenda ir meilės aura

San Galgano legenda ir meilės aura

San Galgano abatija tyliai stūkso Italijos viduryje, apsupta Toskanos kalvų, kiparisais įrėmintų keliukų ir legendų. Ši gotikinio stiliaus bestogė buvusi bažnyčia Sienos provincijoje, šiandien laukia ne tik turistų, bet ir meile prisipildžiusių širdžių. Šiandien čia – civilinės santuokos vieta Italijoje.

Įdomi istorija

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė _ Toskana _ San Galgano legnda
Vilma Wedding & Event Planner: San Galgano skaičiuoja ne vieną šimtą metų, per kuriuos daug kas pasikeitė.(Nuotr.: Kristina Chéri Photography)

Abatija pradėjo formuotis maždaug 1220 metais, o jos statybos užtruko apie šešis dešimtmečius. Čia įsikūrė cistersų vienuolynas, kuris suklestėjo kartu su tuomete Sienos respublika. Tačiau šimtmečiui nepraėjus respublika žlugo, o kartu su ja žlugo ir vienuolynas. Taip iki 14 amžiaus pabaigos čia liko tik abatas.

18 amžiaus pabaigoje griuvo abatijos kampanilė, o kartu su ja – ir bažnyčios stogas. Viskas, ką buvo galima pavogti, buvo pavogta ir taip San Galgano įgavo savo išskirtinę išvaizdą. Nors ir su nedidelėmis restauracijomis, ji beveik nepakitusi pasitinka ir šiandien.

Dėmesio centre – šventojo legenda

Vilma Wedding & Event Planner _ civilinės santuokos vieta Italijoje _ Toskana _ vestuvių planavimas organizavimas kooridnavimas _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Legendomis apipinta abatija. (Nuotr.: Kristina Chéri Photography)

Jei norisi santuokos vietos, kuri spinduliuotų mistika, tai ši vieta yra puikus pasirinkimas. Būtent čia, visai šalia griuvėsių įsikūrusioje apvalioje koplytėlėje, yra tikrasis Eskaliburas.

Galgano Guidotti buvo 12 amžiuje gana palaidą gyvenimą gyvenęs riteris. Tačiau, pasak legendos, vieną naktį jam prisisapnavo Archangelas Mykolas, kuris paliepė išsižadėti savo nuodėmių ir pradėti gyventi asketišką gyvenimą įsikūrus ant Montesiepi kalvos. Ten, kur dabar stovi San Galgano.

Įsikūręs ant kalvos, Galgano įsmeigė savo kardą į netoliese buvusį akmenį, kaip savo gyvenimo pokyčių simbolį. Miręs jis gana greitai buvo paskelbtas šventuoju, o aplink jo kapą buvo pastatyta apvali koplytėlė, kurioje ilsisi ir legendinis kardas akmenyje.

San Galgano – įspūdingiausia civilinės santuokos vieta Toskanoje

Vilma Wedding & Event Planner _ civilinė ceremonija užsienyje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė kooridnatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Šiandien čia – civilinės santuokos vieta. (Nuotr.: Kristina Chéri Photography)

Toskana gali pasiūlyti labai daug. Nuo didingų katedrų bažnytinei santuokai iki egzotiškų paplūdimių civilinei meilės šventei. Tačiau San Galgano yra viena įspūdingiausių ir išskirtiniausių vietų, kur galite ištarti savo gyvenimo „Si“.

Tiesa, pora, besirenkanti šią vietą, turėtų įvertinti jos istoriją, nuostabią architektūrą. Ji turėtų būti bohemiška ir laisva, nebijanti įsileisti į savo dieną truputį magijos. Nenorinti ir nesiekianti užgožti šią vietą blizgučiais ar didelėmis puokštėmis. Šią vietą besirenkanti pora turėtų būti tokia pat autentiška ir tikra, kokia yra ir San Galgano abatija.

Na, o jei ir jūs norite čia sumainyti aukso žiedus, kviečiu pasikalbėti ir jau dabar pradėti jūsų vestuvių šventės organizavimą.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje 2025 2026 _ santuoka užsienyje _ Rapšaitė
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: