Vilma Rapšaitė: vestuvių planuotoja – ne tik specialybė

Vilma Rapšaitė: vestuvių planuotoja – ne tik specialybė

Vestuvių planuotoja dirbu bene dešimt metų. Per juos buvo visko labai daug ir labai įvairiai. Tiek, kad sudėti į keletą sakinių būtų visiškai neįmanoma. Tačiau kiekvienos vestuvės mane kažko išmoko, kiekviena šventė atveria naujus požiūrius ar pagimdo naujas idėjas. Ir tai, kiek savęs aš sudedu į kiekvienas vestuves, kiek laiko ir jėgų joms atiduodu, mano darbą pakelia į naują lygį.

Vestuvių planuotoja – reali pagalba

Wedding in Italy _ vestuvės užsienyje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė 2024 2025 _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: reikia šventės vietos, pramogos ar puokštės? Aš žinau pas ką kreiptis be spėliojimų. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Taip, ir vyras jums padės ir draugė skuba į pagalbą. Bet jeigu nei vienas nei kitas niekuomet nėra susidūręs su vestuvių organizavimu ir dar užsienyje, tai tos pagalbos bus tik geri norai.

Aš gyvenu Italijoje daugiau nei dvi dešimtis metų, esu ne susipažinusi, o įsiliejusi į itališką kultūrą. Tai dirbant su manimi jūs gaunate ne tik patarimus ir pamąstymus, bet ir realią pagalbą ieškant vietų ar tiekėjų. Aš neburiu iš kavos tirščių, o remiuosi realia savo patirtimi, grindžiu sprendimus išmanymu ir renkuosi patikimus partnerius. Todėl su manimi jūs ne šiaip pasitarsite, o priimsite teisingus sprendimus.

Atstovas ir itališkas balsas

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje 2023 2024 _ santuoka Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: turiu teisę ne tik derėtis su italais, bet net ir būti jūsų civilinės santuokos vertėja. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Ant vienos rankos pirštų galiu suskaičiuoti, kiek mano jaunųjų kalbėjo itališkai. Tuo pačiu, nepažįstu turbūt nei vieno italo, neskaitant mano dukros, kuris kalbėtų lietuviškai. Net ir su anglų kalba tikrai ne visi italai gerai sutaria, o ypač valstybinėse institucijose.

Aš esu jūsų atstovas čia, Italijoje, ir galiu jūsų mintis perteikti tiekėjams suprantama kalba – itališkai. Na, o atgalinis ryšys juk svarbus nei kiek nemažiau, todėl ir pas jus sugrįžtu su lietuviškai sudėliotomis mintimis ir informacijos išgryninimu. Taip nereikia spėlioti, ar google vertėjas teisingai išvertė, o ir pasiderėjimo tikimybė stipriai išauga.

Draugystė ir palaikymas

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas kooridnavimas 2023 2024 Italijoje _ santuoka užsienyje _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: šventės dieną rūpinuosi visais klausimais tam, kad jūs galėtumėte mėgautis savo vestuvėmis. (Nuotr. Foto Alibi photography)

Nemeluosiu, būdama vestuvių planuotoja sulaukiu pačių įvairiausių jaunųjų. Bet aš neskirstau į vienokius ar kitokius, o stengiuosi su visais be išimties kurti draugišką ir pasitikėjimu paremtą bendradarbiavimą.

Todėl man nuoširdžiai gera, kai jaunoji atsiunčia savo vestuvinės suknelės nuotraukas tik tam, kad pasirodytų, kokį grožį išsirinko ar kai atsiunčia bandomojo makiažo nuotraukas ir net tuose kadruose matyti, kaip netelpa džiaugsmas jos širdy. Ir lygiai taip pat smagu sulaukti mamų laiškų, kurios nuoširdžiai teiraujasi, kokią suknelę pasirinkti vaikų vestuvėms Italijoje. Ar net tyliai su liudininkais suregzti planą dėl staigmenos jauniesiems man yra be galo gera.

Būtent dėl to, kad man gera prisidėti, man malonu matyti jus laimingus, aš sudedu visą savo širdį į jūsų šventės organizavimą. O, kai jaunieji padovanoja pasitikėjimą, žinau, kad einu teisingu keliu.

Per tiek metų mano darbas nebėra tik darbas, o vestuvių planuotoja nebėra tik specialybė. Tai, ką darau pastaruosius keletą metų tapo mano gyvenimu. Be galo gražiu, spalvingu, šurmulio ir šypsenų pilnu gyvenimu, už kurį esu dėkinga jums!

 

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje _ santuoka užsienyje _ Vilma Rapšaitė _ Sant'Eustachio _ Amalfio pakrnatė _ Scala
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: