Amalfio pakrantę meile papuošusi K&C istorija

Amalfio pakrantę meile papuošusi K&C istorija

Lankiau Amalfio pakrantę šiais metais gan dažnai. O jei paskaičiuoti, kiek dar tų apsilankymų šiais ir kitais metais jau suplanuota… Tačiau kiekviena kelionė čia man būna labai išskirtinė – lyg keliaučiau pirmąjį kartą. Taip buvo ir tąkart, kai keliavau į Kristinos ir Cumhur vestuves.

Dviejų pasaulių samplaika

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas _ civilinės santuokos galiojimas _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Jų ryšys tądien buvo stebuklingas. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Turiu prisipažinti, kad ne dažnai tenka organizuoti vestuves skirtingų tautybių ir kultūrų poroms. Tai nebuvo pirmas kartas, bet ir tikrai dar nesijaučiu gebanti perprasti kiekvienos asmenybės norus ir išskaityti viltis ar baimes. Tačiau su šia pora viskas buvo be galo lengva.

Kristina – gražuolė šviesi it saulės spindulys lietuvaitė. Švelni, jauki ir spinduliuojanti romanų puslapiuose randamą romantiką. Cumhur – tvirtas, vyriškas ir be galo galantiškas turkas, rodos, absoliučiai pametęs galvą dėl savo svajonių moters. Kartu jie buvo toks tobulas ramybės ir darnos pavyzdys, kad galima tik pavydėti.

Vestuvių data ir žaidimas laiku

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas _ Scala _ vestuvės Italijoje dviems _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Kai pirmas poros pasirinkimas yra kovas, supranti, kad tai – išskirtinė pora. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Ši pora išskirtinė. Tai supratau jau iš pirmųjų laiškų, kai sužinojau, kad labiausiai jie susituokti norėtų… kovą. Turbūt dar niekuomet neturėjau poros, kuri norėtų vestuvių kovo mėnesį. Nors nieko čia ypatingo, tačiau vestuvių sezono pradžia, jau keletą metų, skaičiuojama nuo gegužės.

Tačiau 2021-ųjų pabaigoje Italija vis dar gyveno pagal tam tikras taisykles ir Kristina su Cumhur kovo mėnesį į Italiją neatskrido. Bet nenumaldomas laiko tiksėjimas ir didelis noras atvedė prie sprendimo – ši nuostabi pora savo meilę Sant’Eustachio bazilikos griuvėsiuose prisieks 2022-ųjų gegužės 16 dieną. Nuo čia ir prasidėjo pati smagiausia šio vestuvinio projekto dalis.

Nauji horizontai net visko mačiusiai vestuvių planuotojai

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2023 _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Sant’Eustachio iš kitos perspektyvos. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Žinote, sakoma, kad norint jog pasikeistų situacija, reikia į ją pažvelgti iš kito kampo. Lygiai taip man buvo su šia pora ir Sant’Eustachio. Visai netyčia užsakytas viešbučio kambarys atvėrė dar niekada nematytus šio didingo pastato vaizdus.

Iš čia visai kitu žvilgsniu pažvelgiau ne tik į Amalfio pakrantę bei tą nepaprastais žiedais papuoštą sodelį, bet ir į juos. Kai sakau, kad Kristina buvo visiškas ramybės ir atsipalaidavimo simbolis, tai nė kiek neperdedu. Jos grakštumas, trapumas, bet ir vidinis tvirtumas buvo kerintis. Ir tai nuostabiai atsispindėjo Cumhur akyse.

Amalfio pakrantę amžiams pakeitęs „Si“

Vilma Wedding & Event Planner _ civilinė santuoka dviese Italijoje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ Sant'Eustachio
Vilma Wedding & Event Planner: Jų ilgai ir laimingai prasidėjo vienoje gražiausių Amalfio pakrantės vietų – Sant’Eustachio. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Kristina ir Chumhur pasirinko mikro vestuves – santuoką dviese šalyje, kur niekuomet nesijausi svetimas, bet čia ir niekas tavęs nepažinos. Todėl Sant’Eustachio tądien sulaukė tik jų – be šurmulio, be ašarų. Tik su ore pakibusia meile.

Ir nors Amalfio pakrantė išoriškai liko nepakitusi, galiu prisiekti, kad jų širdyse šis nepaprastas Italijos kampelis pasikeitė amžiams. Dabar čia – jų gražiausios meilės vieta, į kurią visuomet bus gera sugrįžti. O Italija jūsų, mielieji, tikrai lauks kiekvieną jūsų santuokos sukaktį ir ne tik.

Ilgai ir laimingai vienai gražiausių mano sutiktų porų!

 

Kristina ir Cumhur

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – švelni klasika

Spalva – balta

Fotografas – Ilja Sivakoff Photography

Ceremonijos vieta – Amalfio pakrantė, Basilica di Sant’Eustachio

Šventinės vakarienės vieta – autentiškas itališkas restoranas su vaizdu į jūrą

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

 

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje _ bažnytinė civilinė santuoka užsienyje _ nemokama konsultacija _ Amalfio pakrantė 1
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin