Vestuviniai žiedai: patarimai, kaip išsirinkti tinkamus

Vestuviniai žiedai: patarimai, kaip išsirinkti tinkamus

Vestuviniai žiedai – jūsų amžinos meilės ir ištikimybės simbolis. Tai vienas svarbiausių santuokos akcentų, kuris eina kartu su suknele ar ceremonija. Tačiau jeigu suknelę dėvėsite tik vieną kartą gyvenime, tai žiedas jums liks labai ilgam. Puikiai žinau, ką reiškia turėti širdžiai brangų, bet itin nepatogų žiedą, todėl dalinuosi su jumis keletu patarimų, kaip išsirinkti tą, kurio nusiimti nebesinorėtų.

Tinkamai parinktas dydis

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2023 _ meilės simboliai
Vilma Wedding & Event Planner: Tinkamai parinkus žiedo dydį ir dizainą jis taps jūsų neatsiejama kasdienybės dalimi.

Žiedas, ypač jeigu jis jums pirmas, turi būti patogus ir būtinai tinkamo dydžio – nei siūlai, nei linijuotės čia nepadės. Rekomenduoju jums kartu keliauti į juvelyrinių dirbinių parduotuvę ir išsimatavus keletą žiedo dydžių atrasti savąjį.

Kodėl tai taip svarbu? Nes per mažas žiedas, net jeigu ir užmausite jį ant piršto, galiausiai turės būti nukirptas. Juk niekam nesinori vaikščioti su sustingusiu ir pamėlusiu pirštu. Kita vertus, per didelis žiedas gali tiesiog nuslysti nuo piršto.

Taip pat, rinkdamiesi žiedo dydį atkreipkite dėmesį ir į savo pirštų formą. Pirštas, kurio plačiausia vieta yra antrasis sąnarys gali išlaikyti ir kiek didesnį žiedą, nes sąnariukas sustabdys jo nuslinkimą. Tačiau, jeigu jūsų pirštas yra labiau kūgio formos, jums privaloma atitaikyti žiedo dydį idealiai.

Forma, tekstūra ir dizainas

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuviniai žiedai _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuviniai žiedai – jūsų išskirtinumo simbolis. (Photo: Gfoto)

Man klasikiniai vestuviniai žiedai yra patys gražiausi, tačiau jau ne pirmi metai jaunieji renkasi įdomesnius, kitokius, tik jiems sukurtus dizainus ir tai labai šaunu. Jūsų vestuviniai žiedai tampa jūsų šeimos išskirtinumu, jūsų ženklu. Bet pasirinkti šį simbolį taip pat reikėtų atsakingai.

Gausiai inkrustuoti žiedai negali būti didinami, nes yra tikimybė pamesti inkrustacijas. Vadinasi, esant poreikiui, tokį žiedą jau reikės perdaryti. Taip, galbūt ketvirtį dydžio ir pavyks praplatinti, tačiau nereikėtų tikėtis daug. Taip pat yra ir su tekstūruotais žiedais, tačiau juos ir poliruoti-atnaujinti tampa dar sunkiau.

Kita vertus, kuo žiedas paprastesnis, tuo lengviau su juo atlikti įvairias modifikacijas: didinti, mažinti, o esant reikalui net ir inkrustuoti. Tačiau reikia apsvarstyti, kiek tokių modifikacijų per gyvenimą jums prireiks.

Vestuviniai žiedai gali būti keičiami ar tobulinami

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapašitė _ vestuvės Amalfio pakrantėje _ santuoka Italijoje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė _ vestuvių žiedai
Vilma Wedding & Event Planner: Nepamirškite, kad jūsų vestuviniai žiedai nebūtinai turi visam gyvenimui išlikti tokie patys. (Photo: Gfoto)

Nebetikėkite bobučių pasakomis, kad su vestuvių dieną užmautais žiedais privalote išgyventi visą likusį gyvenimą. Pakeitus žiedus jūsų santuoka tikrai nesubyrės, nenutiks jokia nelaimė ir apskritai, vestuviniai žiedai tėra simbolis.

Todėl drąsiai tobulinkite žiedus jums svarbiomis progomis. Pvz., gimus vaikeliui ar išgyvenus santuokoje dešimtmetį arba kitu jums svarbiu gyvenimo įvykiu galite į žiedą įstatyti deimantą. Pasiekus ypatingas metines, pvz., sidabrinių vestuvių, galite pasikeisti žiedus į visai naujus ir toliau gyventi santarvėje bei meilėje.

Kad ir kokius žiedus pasirinksite, žinokite – jie vieninteliai ir nepakartojami, kaip ir jūsų nauja šeima, kurią aš mielai palydėsiu iki didžiojo „Si“ Italijoje!

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje _ bažnytinė civilinė santuoka užsienyje _ nemokama konsultacija _ Amalfio pakrantė 1
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organziatorė. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin