Amalfio pakrantės citrinomis kvepianti M&E istorija

Amalfio pakrantės citrinomis kvepianti M&E istorija

Amalfio pakrantės gatvelės šiemet kaip niekad mirga nuostabiausiais žmonėmis ir pačiomis gražiausiomis šventėmis. Ypač man, nes būtent čia šiais metais esu ir būsiu dažnas svečias. Todėl ir šiandien noriu pasidalinti dar vienos nepaprastos naujos šeimos pradžia šioje nuostabioje vietoje.

Ramiai ir užtikrintai

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė _ Scala _ Amalfio pakrantė _ gatvės fotografija
Vilma Wedding & Event Planner: Milda ir Eugenijus savo šventei ruošėsi ilgai, tačiau ramiai ir užtikrintai. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Su Milda ir Eugenijumi susipažinome gerokai daugiau nei prieš metus. Tuomet, kai dar tik atsargiai planavau pirmąsias vestuves po visų didžiųjų Pasaulio negandų ir lėto sienų atsivėrimo. 

Na, o kadangi šios poros vestuvių planavimui turėjome dar labai daug laiko, tai visus darbus strategiškai išskirstėme laike taip, kad organizaciniai darbai nekeltų rūpesčių jaunųjų kasdieniam gyvenime.

Tas strateginis išskirstymas buvo toks efektyvus, jog žingsnis po žingsnio ir nė nepastebėjome, kaip priartėjo gražiausia Mildos ir Eugenijaus diena.

Su plačiomis šypsenomis ir nuoširdžia meile

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantė _ Sant'Eustachio bazilika _ civilinė santuoka Italijoje _ vestuvės užsienyje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Milda ir Eugenijus tądien buvo ryškesni už bet kurį Amalfio pakrantės žiedą. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Su savo poromis bendrauju dažnai, tiek laiškais, tiek vaizdo skambučiais, bet niekuomet negali žinoti, kokius žmones sutiksi TĄ dieną. Jaudulys, emocijos daro savo ir tuomet jau vestuvių rytą pamatai tikruosius žmonių veidus. Bet štai Mildos ir Eugenijaus tikrasis veidas pasirodė ne santuokos rytą, o dieną prieš.

Dar prieš susitikimą savivaldybėje, paskutiniam teisiniam klausimui išspręsti, gavau žinutę su tekstu „Labas rytas! Esame laimingi pabudę nuostabioje vietoje!!“. Ir tuomet supratau, kad šios vestuvės bus truputį ypatingesnės, truputį mielesnės ir pilnai pripildysiančios Amalfio pakrantę meile.

Nuostabiai saulėta vestuvių diena

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje 2023 _ Amalfio pakrantė _ Sant'Eustachio _ pietų Italija
Vilma Wedding & Event Planner: Milda tądien buvo tokia ypatingai graži, kad to grožio jai pavydėjo net pati Italija. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Amalfio pakrantės orai šį pavasarį buvo itin nepastovūs. Nelijo dažnai, bet ir saulės nebuvo tiek daug, kiek jos įprastai galima sulaukti tokiu metų laiku šiame regione. Bet beveik visoms mano poroms pavasaris, lyg užsakius, dovanojo stulbinamai gražų orą.

Ir jis išties buvo labai gražus net ir tą svarbiausią jų rytą, bet tik iki tol, kol pamačiau Mildą. Tuomet nė pati gražiausia diena nebebūtų buvusi jokia konkurente Jai.

Ilga, balta ir be galo įspūdinga suknelė. Lengvas kuodas, gaivus makiažas ir veido nepaliekanti šypsena. Baltomis gėlėmis ir žaluma puošta bohemiška, bet kartu ir klasika alsuojanti puokštė jos rankose. Tą rytą aš išvydau nuotaką, kokios būna mados žurnaluose.

Ceremonija įsiminusi visam gyvenimui

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka su artimaisiais užsienyje _ pietų Italija _ vestuvių planuotoja organizatorė kooridnatorė _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Mačiau šimtus vestuvių per savo darbo praktiką, tačiau šios net man išspaudė ašarą. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Per savo darbo metus stovėjau šalia dešimčių porų jų meilės dieną. Dažniausiai tas visko žinojimas savotiškai užgrūdina, leidžia ramiai atbūti visą ceremoniją ir padėti jauniesiems pasiekti jų dienos kulminaciją – saldžiausią ir brangiausią „Si“.

Bet, kai Milda ir Eugenijus stojo prieš didžiulius Sant’Eustachio bazilikos langus, kur jau už kelių minučių jie prisiekė savo meilę amžiams, nebesusilaikiau. Viduje degė toks džiaugsmas, o apžvelgus svečius ir sugrįžus prie jaunųjų žėrinčių akių, paslapčia ir pati nubraukiau ašarą.

Jų nuoširdumas, neišmatuojama meilė bei toks tyras ir nė kiek nesuvaidintas džiaugsmas pavertė ceremoniją bene stebuklinga. Rodos tuo metu, kai jie viens kitam žadėjo pasaulį, viskas aplink sustojo ir toje akimirkoje buvo tik jie. O tuomet juos pasitiko draugų ir artimųjų sveikinimai bei plojimai!

Amalfio pakrantės citrinos ir ypatingi horizontai

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių dekoras Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas pietų Italijoj 2023
Vilma Wedding & Event Planner: Amalfio pakrantės magija persmelkta šventės vieta. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Nebūtina meilę švęsti restorane po stogu ir tai Milda su Eugenijumi įrodė ne tik savo svečiams, bet ir visiems, kurie dar svarsto.

Itališkas dekoras su citrinomis, žaluma ir žvakėmis. Citrinomis puošti meniu ir net stalo kortelės – viskas čia dvelkė Italija ir pačia tikriausia Amalfio pakrante. O kai vos pasukus žvilgsnį jis nejučia paklysta Amalfio pakrantės laipteliuose ir jūros gelmėj… pasaka.

Štai tokioje stebuklingoje vietoje aš ir palikau šią nuostabią šeimą švęsti savo pirmąją dieną išdidžiai vienas kitą vadinant vyru ir žmona.

 

Ačiū, mielieji, už jūsų begalinį pasitikėjimą, nuostabią energiją ir tas trumpas, džiugesio pripildytas žinutes apie mūsų bendromis jėgomis sukurtą gražiausią jūsų dieną. Ilgo ir spalvingo jums bendro gyvenimo kelio!

 

Milda ir Eugenijus

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – moderni klasika

Spalva – balta, žalia, geltona

Fotografas – Ilja Sivakoff Photography

MUA – Karolina Daukšytė Makeup

Ceremonijos vieta – Amalfio pakrantė, Basilica di Sant’Eustachio

Šventinės vakarienės vieta – terasa po atviru dangumi

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje _ bažnytinė civilinė santuoka užsienyje _ nemokama konsultacija _ Amalfio pakrantė 1
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė. 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: