Vestuvės Italijoje: ar jau atlikote šiuos darbus?

Vestuvės Italijoje: ar jau atlikote šiuos darbus?

Vestuvės Italijoje vis labiau populiarėja ir tarp lietuvaičių, ir tarp užsieniečių, ir net tarp pramogų pasaulio žvaigždžių. Tačiau tikrai ne kiekviena pora nusprendusi sumainyti aukso žiedus Italijoje pasiruošia teisingai. Tam, kad nepamirštumėte vieno ar kito darbelio, svarbaus organizavimo procese, dalinuosi nedideliu jų sąrašu.

Ar išsirinkote liudininkus?

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių liudininkai _ svarbiausi darbai prieš vestuves _ Kalabrija _ pietų Italija _ vestuvių koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: liudininkais galiu pasirūpinti ar aš, tačiau jeigu norite, kad jūsų meilę paliudytų artimieji, nepamirškite jiems apie tai pranešti. (Photo: Pierpaolo Perri studio)

Liudininkų nebuvimas nėra problema. Juos visuomet galiu suorganizuoti pati, ypač, kai tuoktis planuojama tik dviese. Tačiau visai kas kita, kai santuoka visgi yra su svita, o jaunieji tiesiog pamiršo išsirinkti du žmones, kurie paliudytų jų meilę.

Jeigu norite, kad jūsų santuokos liudininkais taptų jūsų pažįstami, draugai ar giminaičiai, būtinai juos apie tai informuokite ir gaukite jų sutikimą. Na, o gavę praneškite apie tai ir man, nes liudininkai – svarbi vestuvių organizavimo dalis.

Ar bus lengva paruošti dokumentus?

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2022 2023 _ Birželis _ Komo _ šiaurės Italija _ santuoka užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Tik pradėjus vestuvių organizavimo procesą atidžiai perskaitykite siunčiamą informaciją apie dokumentus. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Visų tipų galiojančioms santuokoms užsienyje išduodami dokumentai galioja 6 mėnesius nuo jų išdavimo datos. Vadinasi pradėti rinkti dokumentus anksčiau nėra prasmės. Tačiau būna situacijų, kai norint gauti vieną dokumentą, pirmiausia reikia gauti kitą ir tuomet įsisukama į biurokratijos verpetus.

Jeigu esate išsituokę, jūsų partneris yra kitos užsienio šalies pilietis nei jūs, jeigu reikalingi specialūs leidimai ir panašiai, būtinai apie tai informuokite mane iš anksto. Tuomet galėsiu pasidomėti visais, jūsų atveju, reikalingais teisiniais procesais ir teisingai bei tinkamai perteiksiu visą informaciją susijusią su jūsų santuoka tiek jums, tiek savivaldybei.

Ar susiplanavote biudžetą?

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantė _ vestuvės Italijoje _ nuotaka _ suknelė _ vestuvių organizavimas planavimas koordinavimas 2023
Vilma Wedding & Event Planner: vestuvėms jums prireiks ne tik vilos ir vakarienės, bet ir suknelės, kostiumo ir kitų smulkmenų – įtraukite tai į biudžetą. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Labai asmeniškas ir individualus dalykas tas vestuvių biudžetas, bet be jo vestuvės Italijoje visiškai neįmanomos. Todėl vienas svarbiausių ir reikšmingiausių jūsų darbų ir yra būtent teisingai bei tiksliai susiplanuoti vestuvių Italijoje biudžetą.

Didžiąją sąmatos dalį jums suskaičiuosiu aš – susidėliosime visas pramogas, šventinę vakarienę, fotosesiją ir daug kitų dalykų. Tačiau nepamirškite, kad patys būsite atsakingi už skrydžius, suknelę bei kostiumą, jūsų vestuvinius žiedus, papuošalus ir kitas smulkmenas. Čia jau aš galėsiu jums tik patari, padėti pasirinkti, tačiau greičiausiai visu tuo rūpinsitės patys Lietuvoje ar savo gyvenamoje šalyje. Todėl visuomet skaičiuokite biudžeto lubas, o ne minimalią sumą.

 

Na, o jeigu visus šiuos darbus jau atlikote, tuomet jūsų vestuvės Italijos bus suplanuotos kur kas greičiau, sklandžiau ir paprasčiau. Bet ir tuose maloniuose planavimo procesuose jus lydėsiu aš, kad nepaklystumėte milijonuose pasirinkimų. O jeigu dar neradote savo vestuvių Italijoje organizatorės, kviečiu pasikalbėti artimiausios nemokamos konsultacijos metu.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje _ bažnytinė civilinė santuoka užsienyje _ nemokama konsultacija _ Amalfio pakrantė 1
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: