Atrani ir jaukioji J&D pora

Atrani ir jaukioji J&D pora

Atrani tą itin šiltą spalio dieną nei negalėjo nuspėti, kokia pora jį aplankys ir įsirašys į atmintį visam gyvenimui. Aš ir pati negalėjau patikėti, kad sezoną baigsiu taip nepaprastai jaukiai, šiltai ir įsimintinai. Tai štai ir pasakojimas apie juos – Jurintą ir Deivydą – nuspalvinusius Amalfio pakrantę pačia gražiausia meile.

Neprireikė nei pusmečio

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių Italijoje pasakojimas atsiliepimai _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje _ santuoka Italijoj _ Amalfis
Vilma Wedding & Event Planner: Labai gera organizuoti vestuves žmonėms, kurie jau konsultacijoje tampa mano draugais. 

Jurinta ir Deivydas pas mane atėjo tų pačių metų gegužės mėnesį nešini idėja savo meilę Italijoje prisiekti prieš Dievą. Bažnytinei santuokai penkių mėnesių lyg ir mažoka. Juk visuomet sakau, kad reikia bent pusmečio. Bet čia juos gelbėjo neišpasakytai tvirtas apsisprendimas.

Dar tą pačią dieną sutarėme dėl darbų pradžios ir ėmėme ieškoti tinkamos datos bei vietos. Iš pradžių svarstėme rugsėjo pabaigą, bet viską susumavus mano jaunieji nusprendė kelti vestuves spalio 5 dieną. Labai simboliškai – lygiai po penkių mėnesių nuo mūsų darbų starto.

Atrani, artimieji ir jie

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ civilinė simblonė bažnytinė santuoka
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvės su artimaisiais yra nuostabus pasirinkimas.

Atrani miestelis yra pats mažiausias ne tik Amalfio pakrantėje, bet ir visoje Italijoje. Jis siekia vos 120 kvadratinių metrų, bet tai netrukdo jam tapti viena įspūdingiausių bažnytinės santuokos vietų. Būtent čia esančią bažnytėlę pasirinko ir mano nuostabioji pora.

Na, o pradėjus skaičiuoti svečius paaiškėjo, kad nedidelę bažnyčią visai mielai užpildys nemenkas būrys Jurintos ir Deivydo artimųjų, be kurių jiedu savo meilės dienos neįsivaizdavo. Štai taip, per vasarą sudėlioją viską į vietas, susitarėme susitikti rudenėjančioje Amalfio pakrantėje.       

Skambus lietuviškas „Taip“

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių pasakojimas _ planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ Atrani _ bažnytinė santuoka Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: bažnytinė santuoka leidžia priesaiką ištarti lietuviškai.

Bažnytinė santuoka, nors ir reikalaujanti truputį daugiau laiko, turi vieną didelį pliusą – ceremonija ir priesaika skamba lietuvių kalba. O tądien pačius gražiausius žodžius tariant gražuolei Jurintai ir nuostabiajam Deivydui, aš tyliai svarsčiau, kad niekaip kitaip jų meilės dienos nedrįsčiau įsivaizduoti.

Jų ramybė, jaukumas, nuoširdumas ir meilė užpildė ne tik Atrani bažnyčią, bet ir visą miestelį. Ir aš negalėjau patikėti, kad toks ilgas ir, pripažinsiu, sudėtingas 2023-ųjų sezonas baigėsi taip magiškai. Bet svarbiausia, kad ši šventė magiška buvo ne tik man.

Mano laukiamiausias atlygis

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vima Rapšaitė _ Atrani bažnytinė santuoka _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Nieko nėra nuostabiau, nei žinoti, kad išpildžiau jūsų svajones. 

Jau tūkstančius kartų kartojau, koks brangus man yra jūsų grįžtamasis ryšys. Bet kiekvieną kartą gavus padėkos laiškelį širdis suspurda it po pirmos šventės. 

„Nežinau, kas svarbiau, ar nusiteikimas, ar meilė tam, ką darai. Kai nežinai, nei ko tiksliai nori, nei kaip galėtų būti, o buvo pasakiškai, nes pasirinkome jus!

Ačiū, Vilma, už bendravimą, darbą, išgryninimą norų, kuriuos sunku buvo nusakyti. Ačiū už tai, kad spalio 5 diena tapo vienintelė.

Nesibaigiančių švenčių, nesibaigiančių patirčių, idėjų!“

Tai štai taip aš pabaigiau savo 2023-ųjų sezoną. Į jį dar tikrai sugrįšiu, nes turiu begales gražių nuotraukų ir pasakojimų. Bet tuo pačiu, su didele meile ir jauduliu iškeliavau į 2024-ųjų sezoną laukti jūsų meilės švenčių!

 

Jurinta ir Deivydas

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – jaukus minimalizmas

Spalva – balta

Fotografas – Egles – studio photography

Ceremonijos vieta – Amalfio pakrantė, Atrani bažnyčia

Šventinės vieta – Ristorante Hotel Torri

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje _ santuoka užsienyje _ Sant'Eustachio gruvėsiai _ Amalfio pakrantė _ civilinės santuok (3)
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių planuotoja Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: