Vestuvės jau čia pat? Nedarykite šių 5 dalykų

Vestuvės jau čia pat? Nedarykite šių 5 dalykų

Vestuvės – neeilinė šventė žmogaus gyvenime. Tad nei truputį nestebina, kad tiek jaunoji, tiek jaunasis, o dažnai ir jų svečiai, tądien nori atrodyti bei jaustis nepakartojamai. Bet yra dalykų, kurių labai rekomenduoju nedaryti likus maždaug savaitei ar dviems iki vestuvių.

Neeksperimentuokite su plaukais

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ Amalfio pakrantė _ Komo _ Toskana _ kalnai _ Maggiore Garda Como
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvės tikrai ne laikas eksperimentams su plaukais. (Nuotr.: Sivakoff Photography)

Jeigu vyriškam kirpimui dvi savaitės dar yra tas laikas, kai bus įmanoma kažką pataisyti, tai moteriški tiek kirpimai, tiek dažymai turi būti labai apgalvoti, o geriausia – atidėti. Vestuvės tikrai nėra puiki proga pabandyti iš šviesiaplaukės tapti raudonplauke ar nusirėžti plaukus iki pečių. Galite nespėti priprasti prie savo įvaizdžio, jis gali neatitikti lūkesčių. O per tokį trumpą laiką paprasčiausiai nespėsite ištaisyti situacijos. Ar net jeigu ir spėsite, tai gali kainuoti labai daug. Verčiau drastiškus pokyčius perkelkite į laiką po santuokos.

Naudokite tik patikimas įdegio priemones

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas _ vestuvės užsienyje _ bažnytinė santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Odą prieš vestuves verčiau drėkinkite ir puoselėkite, o ne mėginkite naujas priemones. (Nuotr.: Sivakoff Photography)

Ar švelniai rusva oda atrodo žavingai kontraste su balta suknele? Žinoma! Bet nepamirškite, kad eksperimentuoti čia taip pat nederėtų. Naujos savaiminio įdegio priemonės ar nepatyrimas gali sąlygoti netikėtą spalvą ar dėmes ant odos. Jeigu manote, kad tuomet puiki išeitis yra apsilankymas soliariume, tai čia irgi rekomenduoju nerizikuoti. Jeigu jau seniai einate į soliariumą, tai gal nieko ir nenutiks, bet jeigu bandysite pagauti bronzinį įdegį per savaitę, tai vestuvės gali būti su šaltais kompresais ir labai nekokiomis nuotraukomis bei nuotaikomis.

Nebekeiskite įvaizdžio

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Ittalijoje _ vestuvės užsienyje _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Esu tikra, kad jūsų ilgus mėnesius dėliotas vestuvių įvaizdis yra tiesiog puikus. Nebekeiskite jo. (Nuotr.: Sivakoff Photography)

Vestuvės po savaitės, o jūs nusprendėt, kad jums nebepatinka jūsų įvaizdis? Gerai pagalvokite, ar tikrai per trumpą laiką gebėsite viską iš pagrindų pakeisti į kažką geresnio nei tai, kas buvo dėliota ilgus mėnesius. Pakeiskite auskarus ar kaklaraištį, bet dabar tikrai ne laikas ieškoti naujos suknelės ar kostiumo.

Nekeiskite šventės detalių

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ muzikantai _ tiekėjai _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Dabar ne metas keisti tiekėjus ar ieškoti naujų. Tikrai pasirinkote nuostabius variantus, tad pasitikėkite jais. (Nuotr.: Sivakoff Photography)

Kai vestuvės po savaitės, tai tikrai ne laikas keisti tiekėjus, svečių sąrašus ar kitas šventės detales. Žinoma, gyvenime nutinka įvairiausių dalykų ir mes būtinai juos sutvarkysime, net jei problema iškils likus dienai iki jūsų didžiosios šventės. Bet sąmoningai ieškoti galimų pakeitimų labai nerekomenduoju. Likus savaitei iki vestuvių jau turime sudėlioję visus taškelius ir bent vieno jų keitimas gali turėti tiesioginės įtakos visoms kitoms šventinės dienos dalims.

Vestuvės jau kitą savaitę? Nepalikite visko paskutinei minutei

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių Italijoje organizatorė koordinatorė planuotoja Vilma Rapšaitė _ detalės _ ko nedaryti _ patarimai
Vilma Wedding & Event Planner: Nepalikite svarbių dalykų paskutinei minutei. (Nuotr. Nakutis Photography)

Reikia susikrauti lagaminą, apsilankyti manikiūro salone ir atlikti kitus darbus, be kurių jūsų vestuvės nebus tokios puikios? Tai nepalikite visko paskutinei minutei. Nesakau, kad turite įsidėti dantų šepetėlį į lagaminą likus savaitei iki skrydžio, bet dabar ir ne laikas atidėlioti tai, kas gali būti padaroma dar šiandien. Turėkite aiškų planą ir jo laikykitės, kad viskas vyktų sklandžiai ir laiku.

Ir net jei kažkokiu būdu padarysite visus šiuos nerekomenduojamus dalykus, tai atminkite, kad vestuvės vis vien bus jūsų gražiausia gyvenimo šventė. Pasimėgaukite ja pernelyg negalvodami apie tai, kas galbūt nepavyko taip, kaip tikėjotės.

O tam, kad būtumėte kuo labiau užtikrinti, jog vestuvės nenuvils, kviečiu jas organizuoti kartu su manimi.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje _ santuoka užsienyje _ Sant'Eustachio gruvėsiai _ Amalfio pakrantė _ civilinės santuok (3)
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: