Conca dei Marini ir D&P magiška istorija

Conca dei Marini ir D&P magiška istorija

Conca dei Marini – vienas nuostabiausių miestelių Salerno provincijoje, Amalfio pakrantėje. Skardyje įsikūrusios kavinukės, barai ir vietinių gyventojų namai žvelgia tiesiai į Tirėnų jūrą. Lygiai taip pat, kaip ir nuostabaus grožio bažnyčia, kurioje vienas kitam „Taip“ ištarė mano nuostabieji Deimantė ir Povilas.

2022-ųjų pora

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių organizavimas koordinavimas planavimas Italijoje _ bažnytinė santuoka užsienyje _ ceremonija _ Vilma Rapšaitė _ pasakojimas _ pora _ Conca dei Marini
Vilma Wedding & Event Planner: Pasilikti laiko organizavimui – puiki mintis.

Kaip keista šiandien keliauti į 2024-ųjų vasaros vestuves ir tuo pačiu rašyti apie porą, su kuria susipažinau lygiai prieš du metus. Būtent 2022-ųjų birželio viduryje su Deimante ir Povilu pasimatėme nuotolinėje konsultacijoje, kur aptarėme jų būsimą santuoką. O iki mėnesio pabaigos jau turėjome ir pagrindinius akcentus.

Ši pora buvo viena tų, kurie labai gerai žinojo, ko nori, turėjo viziją ir tikslingai jos siekė. Tad man šioje istorijoje beliko išpildyti jų gražią svajonę.

Pasiruošimo ramybė

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių organizavimas koordinavimas planavimas Italijoje _ bažnytinė santuoka užsienyje _ ceremonija _ Vilma Rapšaitė _ pasakojimas _ pora _ Conca dei Marini
Vilma Wedding & Event Planner: Pasiruošimo ramybė užbūrė visus.

Tasai gegužės pabaigos vestuvių rytas buvo išties itališkai romantiškas. Amalfio pakrantę kuteno lengvas pajūrio vėjas, saulė šildė nuo ankstyvų valandų, o medžiai ir gėlės šlamėjo gražiausias šio krašto melodijas. Tad jau nuo pirmųjų darbo minučių buvo aišku – diena pasisekė.

O tuomet pamačiau juos. Ramius, laimingus, be jokio streso besiruošiančius savo svarbiausiai dienai. Įspūdinga suknelė, makiažas, ant pečių gulančios garbanos, šlakelis kvepalų, butonjerė ir žaluma papildyta baltų gėlių puokštė. Tokie pasakiškai gražūs jie pradėjo savo svarbiausią gyvenimo kelionę.

Canca dei Marini ir saldusis „Taip“

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių organizavimas koordinavimas planavimas Italijoje _ bažnytinė santuoka užsienyje _ ceremonija _ Vilma Rapšaitė _ pasakojimas _ pora (2)
Vilma Wedding & Event Planner: Be galo jautri, tikra ir meile alsuojanti buvo jų ceremonija.

Legendiniais Amalfio pakrantės laipteliais nusileidusi Deimantė, jų pabaigoje sutiko savo būsimą vyrą. Ir kartu jie nužingsniavo link nuostabaus grožio rausvos šio miestelio bažnyčios, puoštos mozaikomis bei paveikslais ir aukso detalėmis. Ten juodu pasitiko kunigas lietuvis, kuris ir palydėjo jaunuosius į jų naują gyvenimą.

Nors ir nedideliame rate, ceremonija buvo nuostabiai jauki. Tokia, per kurią norisi braukti ašarą iš nuoširdaus džiaugsmo. Kiekvieną kartą lydėdama dvi mylinčias širdis šioje kelionėje įsitraukiu taip, lyg vestuves organizuočiau savo artimiesiems, todėl ir emocijos verda, kaip dėl savo.

Tad, mielieji, labai tikiuosi, kad prabėgę metai buvo jums įsimintini, kupini naujų pradžių, gražiausių išgyvenimų ir begalinės meilės. Tegul ji niekuomet nesibaigia!

 

Deimantė ir Povilas

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – modernus minimalizmas

Spalva – balta

Makiažo meistras – Karolina Daukšytė makeup

Fotografas – Sivakoff Photography

Ceremonijos vieta – Conca dei Marini bažnyčia

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių organizavimas koordinavimas planavimas Italijoje _ bažnytinė santuoka užsienyje _ ceremonija _ Vilma Rapšaitė _ pasakojimas _ pora (1)
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: