Lago Maggiore: 5 priežastys, dėl kurių verta švęsti čia

Lago Maggiore: 5 priežastys, dėl kurių verta švęsti čia

Lago Maggiore – didysis Šiaurės Italijos ežeras esantis Lombardijoje, į Vakarus nuo Komo ir lengvai pasiekiamas iš Bergamo oro uosto. Tai viena įspūdingiausių vietų vestuvėms Italijoje ir leiskite man trumpai papasakoti, kodėl.

1.      Nuostabi aplinka

Vilma Wedding & Event Planner  _ vestuvės usžienyje _ santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė (4)
Vilma Wedding & Event Planner: Kalnai, ežero vanduo, salos ir augmenyje. O kur dar įspūdinga architektūra… (Nuotr.: Egles – studio photography)

Šiaurės Italija garsėja įspūdingais ežerais apsuptais kalnų, didingos prabangos ir ypatingo jausmo. Visa tai turi ir Lago Maggiore, tačiau šis ežeras savyje dar sutalpina ir nepaprastą jaukumą bei artumo pojūtį. Siaurutės gatvelės, turistais neužpildyti kavinių staleliai, kvapą gniaužiančius vaizdus atveriantys roof top barai ir gamta, gamta, gamta.

2.      Salos

Vilma Wedding & Event Planner _ Lago Maggiore _ vestuvės usžienyje _ santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė (5)
Vilma Wedding & Event Planner: Bella, Pescatore, Madre – reikia tik suspėti apžiūrėti. (Nuotr.: Gfoto)

Isola Bella yra bene žinomiausia ir įspūdingiausia, nes joje įsikūręs nuostabaus grožio sodas, kuriame ne tik auga egzotiški augalai, bet ir išdidžiai vaikšto baltieji povai. Isola dei Pescatore saloje įsikūręs žvejų restoranas pakvies jus šventinei vakarienei, kur meniu netrūks šviežios ežero žuvies patiekalų. Na, o Isola Madre – didžiausią iš visų ežero salų – pasilikite medaus mėnesio pradžiai, kur galėsite pasivaikščioti ne tik po egzotišką sodą, bet ir įspūdingais kambariais garsėjančius Boromeo rūmus.

3.      Vieta bažnytinei santuokai

Vilma Wedding & Event Planner _ Lago Maggiore _ vestuvės usžienyje _ santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė (2)
Vilma Wedding & Event Planner: Kitaip nei šalia Komo ežero, čia galima bažnytinė santuoka. (Nuotr.: Gfoto)

Jau turbūt visi žinote, kad Komo ežero pakrantėse, deja, bet galima tik civilinė santuoka. Būtent ši priežastis dažnai atvilioja jaunuosius į Lago Maggiore krantus. Juk čia, Baveno bažnyčioje, žvelgiančioje į ežero vandenis, galima ištarti nuostabųjį „Taip“ prieš svečius ir prieš Dievą.

Bažnytinė santuoka, kaip ir visur, vyksta lietuvių kalba, o ją laimina kunigas lietuvis. Todėl šventos mišios bus tik dar jaukesnės ir ilgiau išliks atmintyje.

4.      Išskirtinės vietos fotosesijai

Vilma Wedding & Event Planner _ Lago Maggiore _ vestuvės usžienyje _ santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė (6)
Vilma Wedding & Event Planner: Nuo gražiausių roof top barų iki vienuolyno – čia rasite visko. (Nuotr.: Gfoto)

Ar norėtumėte savo vestuvių dieną įamžinti šimtmečius skaičiuojančio vienuolyno prieigose? Gal sudomins įspūdingas botanikos sodas su baltaisiais povais? O gal svajojate įsiamžinti nepaprasto grožio bažnyčios kiemelyje? Visos šios vietos ir dar keletas, laukia jaunavedžių išskirtinėms fotosesijoms šalia Lago Maggiore.

5.      Aperityvas laive

Vilma Wedding & Event Planner _ Lago Maggiore _ vestuvės usžienyje _ santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė (1)
Vilma Wedding & Event Planner: Aperityvas laive – viena smagiausių dienos veiklų. (Nuotr.: Egles – studio photography)

Šiaurės Italijos ežerai žavingi tuo, kad juose galima pakelti pirmąją savo šeimos taurę ne kur kitur, o ant ežero bangų siūbuojančiame laive. Lago Maggiore turime galimybę išnuomoti net ir kiek didesnį laivą, kuriame telpa daugiau svečių. Todėl tikrai visi galėsite pasimėgauti laiku iškart po santuokos ir pasidaryti keletą kadrų ypatingoje aplinkoje.

Tačiau tai – tik penki dalykai, kuriuos lengva aprašyti. Visus likusius reikia pamatyti ir pajusti patiems. Galbūt čia organizuosime ir jūsų santuoką? Pasikalbėkime.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje _ santuoka Italijoje
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: