Vaikai vestuvėse? Kodėl gi ne!

Vaikai vestuvėse? Kodėl gi ne!

Vaikai vestuvėse, o tiksliau jų buvimas ar nebuvimas tądien, yra visiškai besituokiančios poros apsisprendimo klausimas ir svečiams nederėtų dėl to pykti ar įsižeisti. Tačiau noriu priminti, kad vaikų buvimas šventės dieną nėra problema, o kartais gali būti net ir labai gražus emocinis priedas.

Jūs kuriate prisiminimus

Vilma Wedding & Event Planner _ vaikai vestuvėse _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ planuotoja organizatorė koordinatorė _ Italija
Vilma Wedding & Event Planner: Jūsų vestuvių diena – jų nuostabūs prisiminimai. (Nuotr.: Sivakoff Photography)

Taip, vestuvių diena privalo būti jūsų svajonių išsipildymas. Tai reiškia, kad iki smulkmenų bandysime sukurti šventę, kuri atmintyje išliks ilgus metus. Bet ar tikrai tuos prisiminimus norite pasilikti tik sau ar jais dalintis tik su suaugusiais?

Vaikai, dalyvaudami jūsų vestuvėse, ne tik atmintyje įsirašys jūsų svarbią dieną, bet ir tuo pačiu, jūs nustatysite jiems šventės standartą. Juk tikrai norėtumėte, kad jūsų vaikai ar sūnėnai bei dukterėčios, užaugę jau žinotų, kaip turėtų atrodyti puiki šventė.

Svarbiausia – turėti veiklos

Vilma wedding and event planner_vestuvių organizavimas_Vilma Rapšaitė_patarimai_vestuvių užkulisiai
Vilma wedding and event planner: Aš galiu prižvelgti vaikus ir suorganizuoti jiems veiklos. (Nuotr.: Gfoto)

Vaikai vestuvėse neturėtų būti palikti vieni, bet lygiai taip pat ir jų priežiūra neturėtų rūpintis jaunieji – tai svarbiausia taisyklė. Net jeigu į jūsų šventę keliauja jūsų pačių vaikai, jų nuolatinė priežiūra turėtų būti priskirta patikimam žmogui: močiutei, seneliui, tetai ar dėdei.

Aš, savo ruožtu, visuomet pasirūpinu, kad vaikai turėtų veiklos šventės vietoje: paveikslėliai spalvinimui, kreidutės. Tuo pačiu galiu ir prieiti, padėti, palaikyti – man nesunku užimti jūsų mažuosius, kol vyksta svarbiausi dienos akcentai. O esant reikalui, galime aptarti ir auklės šventės dieną klausimą – galbūt tai bus patogiausia visiems.

Bet jeigu nuspręsite, kad vaikai vestuvėse – ne jums

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuėvs Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Net jeigu nuspręsite, kad vaikai vestuvėse nėra jums – viskas gerai. (Nuotr.: Sivakoff Photography)

Visų pirma, labai aiškiai tai iškomunikuokite savo vestuviniuose kvietimuose. Papildomai galite patikslinti informaciją ir žodžiu, kad būtumėte tikri, jog jūsų noras buvo išgirstas. Tačiau nepamirškite ir to, kad kviesdami svečius, kurie turi vaikų, į tokio pobūdžio šventę, galite jų ir nesulaukti. Tai bus lygiai tiek pat normalu ir suprantama, kaip ir nekviesti vaikų į šventę.

Todėl labai rekomenduoju kvietimus išsiųsti kuo anksčiau ir paprašyti atsakymo likus adekvačiam laikui iki šventės, kad žinotume, kokio svečių kiekio tikėtis Italijoje. Nuo to priklausys tiek jūsų šventės, tiek svečių apgyvendinimo vietos pasirinkimas. Jau nekalbant apie maisto ir gėrimų užsakymą.

Na, o jeigu prireiktų pagalbos apsisprendžiant ar savo sprendimą iškomunikuojant, aš mielai jums padėsiu. Kviečiu vestuves Italijoje organizuoti kartu.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje _ santuoka Italijoje
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: