Didelės vestuvės Italijoje vėl madingos?

Didelės vestuvės Italijoje vėl madingos?

Didelės vestuvės Italijoje – tradicija, pietietiškas švenčių šventimas ir neatsiejama kiekvienos šeimos dalis. Tad tenka pripažinti, kad vestuvių dydis šioje šalyje yra apsprendžiamas tikrai ne mada. Keletą metų iš eilės matėme mažų arba mikro vestuvių tendenciją, bet tikrai ne dėl to, kad visi jaunieji to troško. Net ir užsieniečių santuokos dydį Italijoje veikiau apibrėžia aplinkybės. Kokios? Kviečiu skaityti.

Biudžetas – svarbus veiksnys

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ Toskana _ Komo _ Umbrija _ Maggiore _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Jūsų pasirinkimai ir biudžetas – svarbi vestuvių organizavimo dalis. 

Nors visuomet sakau, kad jokios vestuvės negali būti vertinamos tik biudžeto dydžiu, tačiau negalime ignoruoti esamo biudžeto ir tiekėjų paslaugų kainų. Jeigu jūs labai tikslingai pasiruošėte biudžetą ar išplėtėte jo ribas, mes tikrai galime planuoti ir didesnę ar net didelę šventę Italijoje.

Taip pat labai daug priklauso nuo jūsų konkrečių pasirinkimų – regiono, vilų, transporto išlaidų – ir vestuvių organizatorės pasiūlymų išklausymo. Kartais jaunieji net nustemba, kiek daug galima sukurti su jų biudžetu.

Apribojimai

Vilma Wedding & Event Planner _ didelės vestuvės Italijoje _Komo _ Toskana _ Umbrija _ Amalfio pakrantė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: 2022-aisiais nei viena mano pora nesusidūrė su covid-19 ribojimais. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Nors visą 2022-ųjų sezoną išgyvenome ramybėje ir neturėjome jokių išorinių kliūčių švęsti didesnes šventes, tačiau vis tiek turime numatyti tolimesnę covid-19 ribojimų eigą. Tai tikrai nereiškia, kad negalime organizuoti didelių švenčių. Tai reiškia, kad privalome dideles vestuves Italijoje organizuoti tikslingai – atsižvelgiant į metų laiką, svečių amžių ir kita.

Dideles vestuves rekomenduoju organizuoti šiltuoju metų laiku, saugiausia – nuo birželio iki rugsėjo. Tuomet tikrai galėsite į Italiją pasikviesti net ir senelius. Taip pat rekomenduoju didesnei svitai nuomoti visą vilą, kad apgyvendinimo vietoje būtumėte be svetimų. Taip galėsite užtikrinti maksimalų saugumą.

Jūsų norai ir svajonės

Vilma Wedding & Event Planner _ didelės vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2023 2024
Vilma Wedding & Event Planner: Planuokime tokias vestuves, kokių norite jūs! (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Vestuvių dydis niekada nėra ir nebuvo mados klausimas. Tai kur kas labiau – jūsų norų ir svajonių atspindys. Patikėkite, per savo darbo praktiką, ypač pandemijos metu, sutikau nemažai porų, kurios tuokėsi Italijoje tik dviese, ne todėl, kad kitaip negalėjo, o todėl, kad taip norėjo.

Bet jeigu visą gyvenimą svajojote apie dideles, smagias vestuves Italijoje artimųjų ir draugų apsuptyje, tai kodėl dabar turėtumėte atsisakyti šios svajonės? Aš pažadu, kad galiu padėti ją išpildyti ir suorganizuoti didelę gražią šventę jums visiems.

 

Nesvarbu ar planuojate didelę ar mažą šventę, registruokitės nemokamai konsultacijai su manimi jau dabar ir pradėkime jūsų svajonių šventės planavimo darbas nedelsiant.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje.

 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: