Komo glėby saldžia romantika papuošta A&A istorija

Komo glėby saldžia romantika papuošta A&A istorija

Komo, Komo, Komo… na ir Amalfio pakrantė bei trumpam Toskana, kad būtų kiek kitaip – štai tokia buvo mano vasara. Užpildyta kalnais ir vandens tėkme, prisotinta meilės ir šypsenų. Ir tenesupyksta visos mano poros, bet kartais būna istorijų, kurias privalau papasakoti. Tokia istorija tapo Auksės ir Aleksandro meilės diena.

Vos vienas mėnuo iki „Si“

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ veestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje 2023 2024 _ vestuvės dviese užsienyje _ pasiruošimas
Vilma Wedding & Event Planner: Jiems užteko vieno mėnesio svajonės išpildymui.

Vis dažniau mane pasiekia laiškai ir žinutės, kuriose sakote, kad norite susituokti čia ir dabar, kiek įmanoma greičiau, nieko nelaukiant. Ir tai – muzika mano ausims. Kiekviena tokia žinutė reiškia, kad meilė jumyse tiesiog liepsnoja ir nekantrauja tapti oficialia.

Taip buvo ir su šia nuostabia pora – birželio pabaigoje jie užsiregistravo nemokamai konsultacijai, kuri pradėjo mūsų trumpą, bet labai efektingą pasiruošimą santuokai liepos pabaigoje.

Ramiai ir išlaikytai

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas kooridnavimas 2023 2024 Italijoje _ santuoka užsienyje _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Nieko nėra malonniau nei jausti jūsų pasitikėjimą.

Jeigu būtų ramiausios ir mažiausiai reiklios nuotakos rinkimai, tai Auksė, turbūt, laimėtų be konkurencijos. Su kiekvienu pokalbiu ar laišku darėsi vis labiau aišku, kad meilė, o ne nerimas užpildęs jos širdį. Ji pasitikėjo manimi, o tai reiškė, kad savo darbą privalau atlikti 110% ir nesvarbu, kad ši santuoka tik jiems dviems.

Nemeluosiu, teko išgyventi ir makiažo meistrų, ir puokštės dilemas, bet nei vienas iš jų nesugriovė Auksės ir Aleksandro pasiruošimo džiaugsmo. O tuomet mes susitikome.

Ypatingas dėmesys ir nepaprastas nuoširdumas

Vilma Wedding & Event Planner _ aperityvas laive _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2023 2024 _ santuokos istorija _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Jis – pats tikriausias pasakų džentelmenas, nuoširdžiai saugantis savo žmoną. 

Kaip ir su visais savo jaunavedžiais, susitikome su Aukse ir Aleksandru šalia Komo dar likus visai dienai iki jų santuokos. Paskutiniai darbai, paskutiniai pasitarimai ir detalės. O tada, staiga Aleksandras išdidžiai pareiškia, kad jis nori laikytis tradicijos ir pamatyti savo nuotaką tik tuomet, kai jie bus pasiruošę ištarti savo priesaikas.

Jau tada supratau, kad šis jaunikis kitoks – truputį galantiškesnis, truputį labiau išlaikytas, kiek emociškesnis ir nevengiantis parodyti, kad Auksė yra svarbiausia jo gyvenimo moteris. Kiekvienas jų prisilietimas, kiekvienas žvilgsnis – viskas spindėjo ir spalvino Komo pakrantę gražiausiomis spalvomis.

Juoko kupina didžioji diena

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ Komo _ Toskana _ Umbriaj _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Kartu jie nesustabdomi ir nepamirštami. Kaip ir jų santuokos diena. 

Kai sutikau juos TĄ dieną, atrodė, kad net tos jaudulio smiltelės jau buvo seniausiai išpūstos lengvo Komo pakrantę kutenusio vėjelio. Nebeliko nieko, tik meilė ir nuoširdi laimė įgyvendinus savo gyvenimo svajonę.

Ceremonija, aperityvas kateryje, o vėliau ir vakarienė buvo lyg iš filmo scenarijaus, kur geriausi draugai atrado ypatingus jausmus vienas kitam ir prisiekė meilę pabėgę nuo visų ir visko. Tik ši kartą tai nebuvo suvaidinta. Šį kartą tai – tikrų tikriausia jų istorija.

Džiaugiuosi, mielieji, kad gyvenime atradote vienas kitą, o vėliau ir mane bei leidote prisidėti prie jūsų svajonių išpildymo. Ilgai ir laimingai, A&A!

 

Auksė ir Aleksandras

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – moderni klasika

Spalva – balta

Fotografas – Foto Alibi photography

Ceremonijos vieta – Komo ežero pakrantė

Šventinės vakarienės vieta – autentiškas itališkas restoranas

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

 

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: