Komo bei O&M ypatinga diena

Komo bei O&M ypatinga diena

Komo ežeras liepos mėnesį buvo apdovanotas bene tiek pat, kiek gegužės mėnesį Amalfio pakrantė. Čia buvo begalės juoko, neblėstančios šypsenos ir tikra, tyra meilė. Tačiau šiandienos istorija apie išskirtinę porą.

Būna porų, kurios kaip greit atėjo, taip greit ir išeina – be didelio prisirišimo ir be ilgų vakarų. Tačiau Odeta ir Mindaugas buvo kitokie. Su jais susipažinome dar 2020-aisiais. Tada, kai visas pasaulis apmirė ir sustojo. Visas pasaulis, bet ne jų jausmai…

Ilga kelionė iki didžiojo „Si“

Vilma Wedding & Event Planner _ Komo ežero vestuvės _ santuoka užsienyje _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2023 _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: per du metus gyvenimai virto aukštyn kojomis, o jie visvien liko prie savo svajonės – santuokos Italijoje.

Visoms savo poroms sakau viena – mes galime suorganizuoti jūsų civilinę santuoką vos per mėnesį. Tačiau ta santuoka bus mažytė, skirta tik jums dviems ir gal neturinti tiek daug laisvės išskirtiniams sprendimams. O Odeta ir Mindaugas norėjo atšvęsti su draugais ir artimaisiais – taip, kaip pratusi Italija.

Tuomet 2020 metų planai persikėlė į 2021-uosius. Juk viskas atrodė taip laikina ir visi tikėjome, kad nebus jokių problemų. Bet prasidėję 2021-ieji vėl kiek išgąsdino ir planus tvirai perkėlėm į ypatingus –2022 – metus. Šių metų liepa jiems buvo lemtinga.

Pasiruošimas ir svajonės

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuootja organizatorė kooridnatorė Italijoje Vilma Rapšaitė _ prabangi santuoka šiaurės italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: jau po pirmo susitikimo buvo aišku – jie karališka pora.

Kartu su jaunaisiais ne tik viską aptarėme skambučiais, bet ir buvome susitikę mano trumpos viešnagės Lietuvoje metu, kai tik pradėjome vestuvių planavimo procesą. Jau tuomet supratau, kad ši pora ypatinga ir jų santuoka privalo atspindėti juos.

Balta ir žalva, tiulis, gamta, viduramžių magija perispynusi su šiuolaikišku skoniu – beliko tik viską išpildyti.

Komo didybėje paskendusi meilė

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapašaitė _ pasiruošimo akimirkos _ santuoka Italijoje 2023
Vilma Wedding & Event Planner: rytas abiejų kambariuose buvo ramus ir padabintas artimjų meile.

Matyti juos besiruošiančius buvo kažkas nepaprasto. Ramiai, karališkai, išlaikytai jie pradėjo savo gražiausią dieną vilos kambariuose. Daili suknelė, kostiumas, puokštė ir jie buvo pasiruošę.

Ir jei maniau, kad jau tada jie viršijo visus lūkesčius, tai kartu nužengę į savo santuokos vietą, jie buvo magiški. Balkonėlis skalaujamas Komo vandens, kaitri saulė, susirinkę svečiai, parko didybė ir jie. Tą akimirką nebeliko nieko, tik tikra ir autentiška, kaip Italija, meilė.

Ceremoniją keitė garsūs sveikinimai, o juos – magiška fotosesija ir aperityvas laive. Vakaro pabaiga jaunuosius pasitiko po atviru dangumi padengtu stalu, itališku meniu ir nuostabiomis emocijomis nuspalvinta švente.

Mielieji, jei reikėtų dar kartą dirbti su jumis, nė nedvejodama sutikčiau, nes jūs ir Komo tądien, bei visą planavimą, buvote nuostabūs. Tegyvuoja jūsų meilė!

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje 2023 _ Ilja sivakoff _ estuvių istorija
Vilma Wedding & Event Planner: ilgai ir be galo laimingai, Odeta ir Mindaugai!

 

Odeta ir Mindaugas

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – modernus boho

Spalva – balta, žalia

Fotografas – Ilja Sivakoff Photography

Ceremonijos vieta – Komo ežero pakrantė

Šventinės vieta – autentiška Komo pakrantės vila

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje _ bažnytinė civilinė santuoka užsienyje _ nemokama konsultacija _ Amalfio pakrantė 1
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė.

 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: