Kalabrija ir itališkos romantikos kupina G&V istorija

Kalabrija ir itališkos romantikos kupina G&V istorija

Kalabrija liepos mėnesį. Pirmoji man kilusi mintis, neslėpsiu, buvo „kaip jie atlaikys?“. Tiems, kas nežinote, tai Kalabrija yra pačioje Italijos bato apačioje, o liepa net ir Lietuvą mėgsta pamaloninti nekukliu karščiu, ką jau kalbėti apie šią vietovę. Bet Greta ir Valerio nė akimirkai nesuabejojo savo sprendimu.

Lietuviška tvirtybė ir itališkas užsidegimas

Vilma Wedding & Event Planner _ santuoka užsienyje _ vestuvės Italijoje _ vestuvių istorija _ Vilma Rapšaitė _ pietų Italija
Vilma Wedding & Event Planner: gražuolė lietuvaitė ir italų džentelmenas – ši pora viens kitą papildo tobulai. (Photo: Pierpaolo Perri studio)

Jie atėjo pas mane dar 2020 metų rudenį ir pirmojo laiško pirmoje eilutėje man buvo pranešta: „Liepos 29 dieną 2021 m. ištekėsiu už savo mylimojo italo.“ Nebebuvo ką pridurti ir pradėjome darbus.

Kai tik susipažinome, iškart pamačiau, kad ši pora tobulai tinka vienas kitam. Greta – gražuolė lietuvaitė, tvirta ir žinanti, ko nori, neabejojanti savo sprendimais ir pasiryžusi viskam, kad taptų jo žmona. Valerio – tikras italų džentelmenas, romantikas galintis nuversti kalnus dėl jos. Kartu jie sudarė nesuardomą duetą, kuris, žinau, eis labai toli.

Organizavimas ir pandemija

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje su didele svita _ pietų Italija _ estuvių istorija _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių užsienyje organizatorė ir koordinatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Nors pandemija grūmojo didelėms vestuvėms, tačiau ir šį kartą meilė nugalėjo. (Photo: Pierpaolo Perri studio)

Valerio kilęs iš Kalabrijos – tai paaiškino šios poros norą susituokti būtent čia. Tačiau to, ką man vėliau pranešė Greta nesitikėjau. Pasirodo, ši ypatinga pora, man suteikė šansą prisidėti ne prie šiaip vestuvių, o prie didelių, du šimtus žmonių skaičiuojančių, tikrų itališkų vestuvių. Buvo tik viena problema – pandemija.

Žiemą, vos pradėjus rimtus planavimo darbus, Italija ir vėl užsidarė. Mes nei vienas neįsivaizdavome, kokių vyriausybės sprendimų sulauksime liepą, bet nusprendėme nestabdyti – mūsų mintyse vestuvės turėjo įvykti.

Pasiruošimas didžiajam „Si!“

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje _ vestuvių pasakojimas _ Greta ir Valerio _ Kalabrija _ didelės vestuvės užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Kokia ypatingai graži tą dieną buvo Jo Greta. (Photo: Pierpaolo Perri studio)

Prabudus tą liepos rytą supratau, kad laukia neįtikėtinu karščiu pažymėta šių nuostabių žmonių vestuvių diena, bet nuotaika buvo pasakiška. Nuo paties ryto Kalabrija skendo saulės spinduliuose, o aš – nepaprastai gerai nusiteikusios Gretos juoke. Ir kaip ji galėjo nebūti geros nuotaikos, kai dar vakar, pagal visas senąsias italų tradicijas, jos sužadėtinis jai sudainavo serenadą. Tokia romantiška nata palydėjus paskutiniąją vienatvės dieną negali būti kitaip.

Šukuosena, makiažas, plunksnomis padabinta suknelė, kuklūs papuošalai ir kreminių rožių puokštė – viskas. Ji buvo pasiruošusi kelionei į bažnyčią, kurioje susitiko su savo išrinktuoju ir prisiekė amžiną meilę prieš šimtus svečių, Dievą ir jį patį.

Meilė ir širdį virpinančios eilutės

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių Italijoje organizatorė planuotoja koordinatorė _ Kalabrija _ vestuvių istorija _ pietų Italija _ vestuvės užsienyje 2022
Vilma Wedding & Event Planner: Didžiuliame vilos parke visur aplink mirguliavo jausmai. (Photo: Pierpaolo Perri studio)

Didžiuliame vilos parke prie apvalių stalų sėdėjo nuotakos ir jaunojo artimieji, draugai ir pažįstami. Visi pasipuošę nuostabiausiomis šypsenomis ir puikia nuotaika jie susirinko atšvęsti šios nuostabios šeimos pradžią. Ir tik nedaugelis jų sulaikė džiaugsmo ašarą, kai pakilo Valerio.

Nors jaunasis jau buvo pasižymėjęs taikliais juokeliais ir tikra vyriška laikysena, tačiau tas laiškas savąjai Gretai ištirpdė visus. Svečių, o tenka pripažinti, kad ir mano, akyse sužibo ašarų krisleliai. Tai buvo nepakartojama ir visomis šio žodžio prasmėmis tobula.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Kalbrijoje _ meilės istorija _ Greta ir Valerio _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių Italijoje organizatorė planuotoja koordinatorė vertėja
Vilma Wedding & Event Planner: Valerio laiškas ištirpdė visiškai visus jį girdėjusius. (Photo: Pierpaolo Perri studio)

Susipažinimo akimirkų prisiminimai, linkėjimai, tradicinis lietuviškas šeimos židinys, tortas ir šokiai pabaigė vakarą. Tačiau ši nepaprasta Gretos ir Valerio pasaka tądien tik prasidėjo. Ir aš esu jiems be galo dėkinga, kad šią svarbią dieną galėjau būti šalia, padėti dviems pasauliams susikalbėti tapus šeima ir išpildyti jaunųjų norus.

 

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuių užsienyje planuotoja organizatorė kordinatorė _ vestuvės pietų Italijoje _ didelė santuoka Kalabrijoje
Vilma Wedding & Event Planner: Nuoširdžiai tikiu, kad ši dviejų nuostabių žmonių sąjunga yra amžina. (Photo: Pierpaolo Perri studio)

Greta ir Valerio

Vestuvių koordinatorė – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – Prabangus modernas

Spalva – balta

Fotografas – Pierpaolo Perri studio

Ceremonijos vieta – bažnyčia

Pobūvio vieta – Villa Grandinetti

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

Vilma Rapsaite vestuviu organizatore ir planuotoja Italijoje Lietuvoje Ispanijoje Portugalijoje Graziausios vestuves pasaulyje lietuvoje
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: