Lago Maggiore: nepažintas Šiaurės Italijos perlas ir nepaprasta G&A istorija

Lago Maggiore: nepažintas Šiaurės Italijos perlas ir nepaprasta G&A istorija

Lago Maggiore, mano nuomone, yra labai mažai pažintas Šiaurės Italijos perliukas. Jame slepiasi nepaprasto grožio bažnyčios, įspūdingi ežero vaizdai ir nuoširdus paprastumas. Kartu šis ežeras saugo ir aristokratišką idilę – net dvi šio ežero salos priklauso Italijos didikams, kurių ne viena dukra ištekėjo šio įspūdingo ežero apsuptyje už tokių pat aristokratiškų jaunuolių. Tai galite tik įsivaizduoti, kaip aš apsidžiaugiau, kai Gabrielė ir Artūras atkeliavo pas mane nešini idėja būtent čia sumainyti ir savo aukso žiedus.

Planavimas ir kliūtys

Vilma Wedding & Event Planner _ Šiaurės Italija _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės italijoje _ santuoka šiaurės Italijoj _ vestuvių planuotoja ir koordinatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Gabrielės ir Artūro istorija – nuostabus įrodymas, kad nieko nėra tvirtesnio už meilę. (Foto: Gfoto)

Susipažinome dar 2020-aisiais – pačiame pandemijos įkarštyje. Tenka pripažinti, kad vestuvių organizavimo tuomet bijojome visi. Pandemija buvo dar tik įsisiūbuojanti. Tačiau Gabrielė ir Artūras žinojo – 2021 metai taps jų meilės metais ir to nepakeis niekas.

Deja, bet numatytą 2021 metų gegužės dieną Lago Maggiore šių dviejų nepaprastai gražių žmonių nesulaukė – covid-19 tąkart nugalėjo savo skaičiais ir ribojimais. Bet kartu su jaunavedžiais po trijų gilių įkvėpimų nusprendėm, kad atšaukti nebėra prasmės. Tuomet vestuvės persikėlė į pačią birželio pradžią – artimųjų džiugesiu ir plačiomis šypsenomis padabintą 7-ąją mėnesio dieną.

Svarbiausias gyvenimo rytas

Vilma Wedding & Event Planner _ Gabrielė ir Artūras _ Šiaurės Italija _ vestuvių istorija _ Vilma Rapšaitė _ vestuves italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių Italijoje organizatorė koordinatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Gabrielė pasirinko šiltų spalvų frezijas ir sniego baltumo suknelę su karališka skraiste. (Foto: Gfoto)

Pamenu, kai Gabrielė pasakė, kad jos svajonių puokštė – frezijos. Jau tuomet žinojau, kad ši nuotaka nebus tokia kaip visos. Tad ryte, kol skubėjau paimti jos puokštę, susimąsčiau, o kaip atrodys pati nuotaka.

Artimiausi jos šeimos nariai ir nuotakos ryto užburianti atmosfera pasitiko mane viešbučio kambaryje. Žinojau, kad jaunieji susitiks tik prie bažnyčios, kur jų jau laukia lietuvis kunigas. Todėl drąsiai žengiau ir akimis pradėjau bėgioti po kambarį.

Gabrielė buvo ten – rami, grakšti, su plačia šypsena ir nepaprasto grožio suknele, kuri taip idealiai tiko Lago Maggiore, bažnyčiai, birželiui ir, žinoma, jai. O į rankas nugulusi puokštė buvo tobulas paskutinis akcentas. Beliko tik viena – ištarti TAIP.

Pirmasis susitikimas

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapįaitė _ vestuvių Italijoje organizatorė planuotoja koordinatorė _ Gabrielės ir Artūro istorija _ šiuarės Italija _ aristokratiškos vestuvės italijoj
Vilma Wedding & Event Planner: Ši pora pasirinko nedidukę Baveno bažnyčią, kur jų priesaiką palaimino lietuvis kunigas. (Foto: Piero Gatti)

Labai drąsiai ir sparčiai Gabrielė ėjo siaurutėmis Baveno gatvelėmis – lyg visą gyvenimą čia būtų pragyvenusi. Ir tik tada, kai tikslas buvo jau labai arti kiek sulėtino žingsnį. Tuomet atsisuko jis.

Žinote, apubūdinant, kaip tądien atrodė Artūras, tai net nesudvejojusi jums pasakysiu – oriai, su plačiausia šypsena veide ir begaline meile akyse. Būtent taip karališkai jis žengė savo būsimos žmonos link. Lygiai taip, kaip tikiu žengė ir čia susituokusių aristokratiškų šeimų atstovai link savo išrinktųjų.

Trumpas sustojimas, nedidelis blizgantis krislas akyse ir jie jau buvo pasiruošę stoti prieš Dievą, savo artimuosius ir vienas kitą.

Ilgai ir laimingai

Vilma Wedding & Event Planner _ Lago Maggiore _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ aperityvas laive _ Vilma Rapšaitė _ šiaurės Italija _ vestuvių planuotoja koordinatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Aperityvas laive tapo šokių, šypsenų ir meilės kupinu šventės akcentu. (Foto: Piero Gatti)

Lago Maggiore apylinkių dangus jaunuosius pasitiko geru ženklu laikomu trumpu vasariniu lietumi. Bet jis tikrai nesutrukdė nei įspūdingai fotosesijai nedideliame vis dar veikiančiame Santa Caterina del Sasso vienuolyne ar grafo Borromeo gražuolėje saloje, nei smagiam šokiais lydimam aperityvui laive, kuriame buvo galima justi ramybę, laimę ir atsipalaidavimą. Šios nuostabios emocijos vėliau persikėlė į šeimyninį restoraną ir čia prasidėjo jų istorijos „Ilgai ir laimingai“. Niekas, net ir pasaulinė pandemija, nesutrukdė jiems tapti vyru ir žmona Italijoje. Tai kas gi trukdo jums?

Vilma Wedding & Event Planner _ Lago Maggiore _ Santa Caterina del Sasso vienuolynas _ fotosesija šiaurės Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių Italijoje organizatorė planuotoja koordinatorė _ bažnytinė santuoka
Vilma Wedding & Event Planner: džiaugiuosi galėjusi prisidėti prie tokių nuostabių žmonių naujos pradžios. (Foto: Gfoto)

Lago Maggiore – Gabrielė ir Artūras

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – moderni klasika

Spalva – balta/ oranžinė

Fotografas – Gfoto ir Piero Gatti

Ceremonijos vieta – Lago Maggiore, Baveno bažnyčia

Pobūvio vieta – autentiškas itališkas restoranas su vaizdu į ežerą

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

Vilma Rapsaite vestuviu organizatore ir planuotoja Italijoje Lietuvoje Ispanijoje Portugalijoje Graziausios vestuves pasaulyje lietuvoje
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: