Komo ežero pakrantė ir kino filmo verta M&E istorija

Komo ežero pakrantė ir kino filmo verta M&E istorija

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės šiaurės Italijoje _ Komo ežero pakrantė _ jaunieji _ vestuvės dviems _ fotosesija parke _ vestuvių organizavimas 2022
Vilma Wedding & Event Planner: Ši pora atėjo į mano gyvenimą labai netikėtai, tačiau atnešė tik pačius gražiausius prisiminimus. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Komo ežero pakrantė praėjusiais metais matė nesuskaičiuojamą gausybę ypatingų žmonių jų meilės dieną, bet manieji buvo patys ypatingiausi. Štai Mildos ir Eugenijaus istorija yra apie tikrą, tvirtą ir apsisprendusią meilę, kuriai sutrukdyti nebūtų galėjęs niekas.

Vos vienas mėnuo

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ wedding in Italy _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje 2022 2023 _ jaunikis _ Komo ežeras _ šiaurės Italija
Vilma Wedding & Event Planner: Jo tvirta laikysena, ypatingas dėmesys žmonai ir Komo aplinka sudarė agento 007 įvaizdį. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Mildos laiško sulaukiau paskutinę liepos mėnesio dieną. Lygiai 10 dienų iki mano atostogų, kuomet pasižadėjau, kad leisiu sau atsipūsti prieš rudeninį vestuvių maratoną – juk visos vestuvės jau suplanuotos.

Ir čia staiga atkeliauja ši nuostabi jauna pora, kuri neketina laukti kitų metų. Neketina netgi laukti spalio. Jie tuoksis 2021 metų rugsėjo pradžioje ir viskas.

Turiu prisipažinti, tikrai tikėjausi chaoso ir begalės laiškų bei skambučių atostogų metu. Tačiau ši pora nusprendė manimi pasitikėti 100 procentų ir jau rugpjūčio pirmosiomis dienomis buvome pasiruošę visus reikiamus dokumentus bei susiplanavę santuokos dieną.

Komo ežero pakrantė ir stulbinanti pora

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaotė _ vestuvės Italijoje _ Milda _ nuotaka _ jaunoji _ šiaurės Italija _ vestuvių istorija _ planuootja organizatorė koordinatorė 2022 Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: Esu tikra, kad bent pusė juos sutikusių praeivių tikrai pamanė, kad tądien tuokėsi kino žvaigždių pora. Juk tik pažvelkite, kokio neapsakomo grožio ši nuotaka. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Kiekviena pora yra savaip nuostabi ir žavinga, tačiau Mildos ir Eugenijaus – nepakartojama. Nors ir buvome pasimatę vaizdo skambučio metu, tai ką išvydau prieš save jų santuokos dieną atėmė žadą.

Jie buvo čia, priešais mane. O atrodė lyg žengtų kino filmo juostoje. Plačios šypsenos, grakščios laikysenos… O ką jau kalbėti apie šarmą, kuris nušvietė visą pakrantę ir nustelbė net pačių kalnų grožį. Jie buvo tiesiog tobuli.

Net šalia manęs buvęs fotografas nesulaikė emocijų ir džiugesio matydamas tokią nuostabią porą.

Meilės ir šypsenų kupina diena

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje 2022 2023 _ santuoka užsienyje _ Komo ežero pakrantė _ birželis _ laikas vestuvėms _ vestuvių planuotoja _ koordinatorė
Vilma Wedding & Event Planner: 2021 metų Komo ežero rugsėjis nuostabiai atsipindėjo jų meilę. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Nors visose vestuvėse bent akimirką apsigyvena jaudulys, šiose jis buvo toks mažytis, kad tapo visiškai nematomas. Visur aplink sklandė tik pakili nuotaika ir tikra bei tvirta meilė.

Balta, kaip pienės pūkas, suknele pasidabinusi Milda ir ramus bei išlaikytas Eugenijus sumainė aukso žiedus ypatingame balkonėlyje pakibusiame virš Komo ežero bangų. Vėliau tomis pačiomis bangomis jie skriejo sėdėdami prabangiame kateryje, kur turėjo progą ne tik įsiamžinti, bet ir pasimėgauti tikru itališku aperityvu.

Vakarą ši nepaprasta nauja šeima praleido Belvedere viloje, kur jaukiai, intymiai, tik dviese turėjo progą paragauti autentiškų itališkų patiekalų ir pasidžiaugti savo neeiliniu santuokos sprendimu.

Dėkoju, mielieji, ne tik už tai, kad turėjau progą prisidėti prie jūsų ypatingos dienos, bet ir už nepaprastą pasitikėjimą bei kantrybę, suorganizuojant jūsų meilės dieną vos per vieną trumpą mėnesį.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ wedding in Italy _ prabangus kateris _ fotosesija _ Milda ir Eugenijus _ Kom ežeras _ šiaurės Italija _ vestuvių istorijos
Vilma Wedding & Event Planner: Ilgai ir laimingai, mielieji! (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Milda ir Eugenijus

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – moderni klasika

Spalva – balta

Fotografas – Ilja Sivakoff Photography

Ceremonijos vieta – Komo ežero pakrantė

Šventinės vakarienės vieta – autentiškas itališkas restoranas su vaizdu į ežerą

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje _ Komo ežeras _ vestuvių Italijoje planuotoja _ santuokos organizatorė užsienyje _ Lago di Como
Vilma Wedding & Event Planner: Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin