Sant’Eustachio bazilikos didybė ir ypatingiausia 2021 metų I&R istorija

Sant’Eustachio bazilikos didybė ir ypatingiausia 2021 metų I&R istorija

Sugrįžkime į 2021 metų spalį Sant’Eustachio, Amalfio pakrantę. Tai buvo labai ypatingas metas, kuriam aš buvau pasiruošusi – juk visas vestuves organizavom gerokai iš anksčiau. Turbūt nuo metų pradžios ar bent jau birželio. Bet ar tikrai gali laikyt vestuvių sezoną nuostabiu, jeigu per jį nesuorganizuoji bent vienų EXTRA vestuvių? Ir štai šį iššūkį bei laimę man padovanojo mano pasakiška Ingos ir Roko pora.

Dvi savaitės? Suspėsim!

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės pietų Italijoje _ Ravello _ Amalfio pakrantė _ Inga ir Rokas _ vestuvių planavimas koordinavimas organizavimas Italijoje rudenį 2022 2023 _ Vilma Rapšaitė_ Sant'Eustachio
Vilma Wedding & Event Planner : Ingos ir Roko duetas nuo pirmų akimirkų spinduliavo tikrą ir tvirtą jausmą, spalvinantį viską aplink. (Photo: Egles studio – Photography)

Nė kiek neperdėdama sakau, pirmasis mūsų pokalbis su Inga ir Roku buvo spalio 8 dieną. Kaip tik tą penktadienio popietę visų mūsų artimiausio mėnesio planai apsivertė aukštyn kojomis pačia geriausia šių žodžių prasme.

Vestuvių ši pora norėjo tik dviese, nieko neatidėliojant ir nelaukiant kitų metų, nes, kad ir kaip bebūtų, su dabartine situacija negali būti tikras šimtu procentų, kas bus už keleto mėnesių. Todėl buvo nuspręsta vestuvių datą derinti prie skrydžių grafiko. O šis mums padiktavo nei daug nei mažai – apie dvi su puse savaitės pasiruošimui.

Sant’Eustachio – pasirinkimas rudeniui

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas užsienyje _ vestuvės Italijoje 2022 2023 _ Amalfis _ pietų Italija _ rudeninė pora_ Sant'Eustachio
Vilma Wedding & Event Planner: Tik nedaugelis žino, kokiu nuostabiu oru gali apdovanoti rudeninė Amalfio pakrantė ir Sant’Eustachio. (Photo: Egles studio – Photography)

Kadangi jau buvo aišku, jog vestuvės įvyks spalio pabaigoje, nedrįsom tampyti liūto už ūsų ir rizikuoti su Šiaurinės Italijos orais. Tačiau gerai žinojau, kad Amalfio pakrantė tikrai nenuvils net ir antroje rudens pusėje.

Inga ir Rokas nė nesvarstydami pasirinko vieną gražiausių ir įspūdingiausių šio krašto architektūrinių ir istorija persmelktų perliukų – Sant’Eustachio bazilikos griuvėsius.

Vestuvių diena prabėgo lyg akimirka

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės italijoje _ santuoka užsienyje _ Ravelis _ Amalfio pakrantė _ pietų Italija _ vestuvių planuotoja organizatorė koorinatorė _ Vilma Rapšaitė _ rudens vestuvės 2022
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvės dviese, tai ne tik madingas, bet ir labai intymus tik judviejų nuotykis. (Photo: Egles studio – Photography)

Žinote, sakoma, kad kai tau labai patinka veikla, laikas tiesiog praskrieja. Būtent taip praskriejo ir šių dviejų mylinčių širdžių vestuvių diena. Lyg akimirka, lyg vienas mirktelėjimas ištirpo beveik trys savaitės ir ta nepaprasta diena.

Taip, Inga sakė, kad jaudulys ir nerimas kankino iki paskutinės minutės. Bet kokio grožio šeimą aš tądien pamačiau vis dar citrinomis kvepiančioje Amalfio pakrantėje, saulės nušviestame Sant’Eustachio. Tądien jie jau nieko nebebijojo, jų nebebaugino nei rudens oras, nei mintys apie  skrydį. Tądien jie jau buvo susikoncentravę tik vienas į kitą ir jų ypatingą nuotykį.

„Si“ ir fotosesija tarp žiedų

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ Sant'Eustachio _ Amalfio pakrantė _ Ravello _ vestuvių organizavimas planavimas koordinavimas Italijoje 2022 2023
Vilma Wedding & Event Planner: Italija – ne Lietuva, todėl čia net ir spalio pabaiga vis dar dovanoja pasakiškus vaizdus ir padeda sukurti naujas šeimas. (Photo: Egles studio – Photography)

Tikrai nėra daug porų, kurios galėtų pasigirti atšventę savo meilę spalio pabaigoje su 26 laipsniais šilumos ir tarp begalės gražiausių žiedų. O štai Inga ir Rokas gali, nes nepabūgo ir pasirinko klausytis savo širdžių. O jų širdžių daina atvedė į nepamirštamą judviejų kelionę, kurios pradžią aš ir pati prisiminsiu dar ilgai.

Ačiū, mielieji, už jūsų begalinį pasitikėjimą, ryžtą ir spindinčią meilę padovanotą vienas kitam bei Italijai. Evviva gli sposi!

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ profesionali vestuvių planuotoja Italijoje _ renginių organizatorė užsienyje _ vestuvės Italijoje _ Sant'Eustachio _ Amalfi _ Toskana _ Umbrija
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: