Vestuvinės dovanos jauniesiems: ką dovanoti Italijoje?

Vestuvinės dovanos jauniesiems: ką dovanoti Italijoje?

Vestuvinės dovanos jauniesiems yra galvos skausmas ne tik svečiams, bet ir pačiai porai. O, kai kalba pakrypsta apie vestuves užsienyje, tai viską apgalvoti reikėtų dar atsakingiau ir kruopščiau. Juk lagaminai neišsiplečia iki begalybės, o ir sveikinimo procesas kitoks nei gimtoje šalyje. Tačiau aš turiu keletą idėjų, ką galite padovanoti savo draugams ar artimiesiems, kurie nusprendė susituokti užsienyje.

Buvimas šalia!

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių organizavimas koordinavimas planavimas Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ svečiai _ seneliai užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Jeigu esate pakviesti, tai galite neabėjoti – esate vieni brangiausių pasaulyje.  (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Pradėsiu nuo pačios svarbiausios, didžiausios ir brangiausios vestuvinės dovanos jauniesiems – jūsų sutikimo vykti į meilės šventę Italijoje. Dažniausiai jaunieji labai gerai apgalvoja savo galimybes ir, patikėkite, kviečia tik pačius artimiausius ir mylimiausius. Todėl jūsų sutikimas vykti jau yra didžiulė dovana jus mylinčiai porai.

Tiesa, nemaža dalis mano porų, jau vestuviniuose kvietimuose pažymi dovanos idėją, kuri susijusi būtent su jūsų buvimu šalia. Tai – jūsų lėktuvo bilietai.

Maža ir kompaktiška dovana

Vilma Wedding & Event Planner _ dovanos jauniesiems Italijoje _ santuoka užsienyje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių svečiai
Vilma Wedding & Event Planner: Pagalvoti apie vietą lagamine visuomet gerai. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Nesu vokelių žmogus, todėl  sunku čia komentuoti, tačiau tenka pripažinti, kad dovanos, kurios turi keliauti lėktuvu, privalo atitikti skrydžių bendrovių reikalavimus. O pagrindinis reikalavimas – vieta. Kuo mažiau vietos užims dovana, tuo patogiau ją bus gabenti į Italiją ir parsigabenti į namus.

Taigi, jeigu jums nekelia problemų dovana, kuri prisidės prie jaunųjų medaus mėnesio, svarbaus pirkinio namuose ar tiesiog biudžeto atstatymo prie vestuvių, tai rekomenduoju pasinaudoti šia galimybe.

Mielos, sentimentalios dovanos

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės užsienyje _ santuoka Italijoje _ lanavimas organizavimas kooridnavimas 2023 2024 _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Nuotrauka, papuošalas, daina – vestuvės yra puiki progą tai įteikti. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Jeigu jau buvote pakviesti į vestuves Italijoje, greičiausiai puikiai pažįstate jaunuosius. Vadinasi turite ir daug bendrų prisiminimų, mielų niekučių ar nedidelių, bet širdžiai brangių dalykų, kuriuos laikėte ypatingai progai. Tai kodėl jie negali tapti jūsų dovana ar bent jau vestuvinės dovanos jauniesiems priedu?

Senelės žiedas, pirmasis laiškas draugei apie mylimąjį, vaikystę primenantis niekutis – svarbiausia sukurkite jam istoriją. Patikėkite, tokie maži dalykai vestuvių dieną gali būti itin brangūs ir svarbūs.

Vis dar nežinote? Klauskite

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė kooridnatorė 2023 2024 Vilma Rapšaitė _ Komo - civilinė santuoka _ dovanos jauniesiems
Vilma Wedding & Event Planner: Bendraukite su būsimais jaunaisiais. Juk jūs vieni artimiausių žmonių, esu tikra, kad jie jums tikrai atsakys. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Jaigu jau tikrai nežinote ir negalite patys apsispręsti dėl vestuvinės dovanos jauniesiems, tai geriausia, ką galite padaryti – paklausti. Esu tikra, kad jaunieji turi numatę savo svajonių dovaną ir tikrai užves jus ant kelio. Taip galėsite būti tikri, kad dovana tikrai patiks ir bus naudinga.

 

Na, o jeigu reikės pagalbos išpildant dovaną Italijoje, kviečiu susisiekti su manimi nurodant jaunųjų porą ir aš pasistengsiu, kad jūsų suplanuotas siurprizas įvyktų.

 

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: