Konsultacija nėra tik pokalbis: 5 naudos, kurias gaunate užsiregistravę

Konsultacija nėra tik pokalbis: 5 naudos, kurias gaunate užsiregistravę

Konsultacija – mano ilgametė palydovė. Jau sunkiai suskaičiuočiau su kiek porų teko bendrauti per pastaruosius metus. Tačiau didėjant vestuvių skaičiui, priėmiau sprendimą nuo kovo mėnesio teikti mokamas konsultacijas. Tam, kad būtų lengviau suprasti, kas jūsų laukia, pristatau penkias pagrindines naudas, kurias gausite pokalbio su manimi metu.

1.      Susipažinsime

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinvaimas Italijoje 2023 2024 _ Vilma apšaitė _ šventė užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Pažinti vieniems kitus – svarbiausia užduotis. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Jūs nė nenutuokiate, kiek daug gali jums pasakyti konsultacija, ypač apie žmogų, kuris konsultuoja. Ir nors mums visiems svarbi paslaugų kokybė, šį kartą aš kalbu apie asmenybę, empatiją, išklausymą ir tiesiog pajautimą, kad atėjote pas savo vestuvių planuotoją.

Per maždaug valandos laiko pokalbį, jūs tikrai pajusite, ar susikalbame, ar teisingai vieni kitus suprantame ir ar galite man patikėti savo brangiausią gyvenimo dieną. Žinutė ar laiškas niekuomet nebus toks artimas, koks gali būti pokalbis.

2.      Supažindinsiu jus su vietovėmis

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių konsultacija
Vilma Wedding & Event Planner: Papasakosiu jums apie populiariausias vietas santuokai Italijoje. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Kiekviena Italijos vietovė yra ypatinga ir savita, todėl man labai svarbu, kad mano jaunieji atrastų tai, kas tikrai atspindi juos, jų porą, jų pomėgius ir jų santuoką.

Net jeigu jau ateinate žinodami, kad norite Komo ar Amalfio pakrantės, tai dar nereiškia, kad po konsultacijos nepasikeis jūsų nuomonė ir svajonės. Juk, kaip ir minėjau, kiekvienas kraštas skirtingas ir nebūtinai tai, ką matote nuotraukose ar kitų aprašymuose bus tai, kas turėtų tapti jūsų santuokos vieta.

3.      Dokumentai ir viskas apie tai

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje 2023 2024 _ santuoka Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: Kad santuoka galiotų, ji privalo būti patvirtinta oficialiais dokumentais – apie tai taip pat papasakosiu konsultacijoje. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Dekoras, suknelė ir nuostabūs horizontai yra labai svarbūs ir reikšmingi, tačiau santuoka neįvyks ir nebus oficialiai teisėta, jeigu neturėsime paties svarbiausio – dokumentų. Būtent todėl jau pirmosios konsultacijos metu jus supažindinsiu su pagrindiniais darbais ir dokumentais.

Kad būtų lengviau apsispręsti ir suprasti, kaip viskas vyksta Italijoje, taip pat jums pateiksiu bažnytinės ir civilinės santuokos dokumentų palyginimą, papasakosiu daugiau apie jų ruošimo specifiką ir kitus, būtinus žinoti, dalykus.

4.      Biudžetas ir jo paskirstymas

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių Italijoje organizatorė planuotoja koordinatorė _ Kalabrija _ vestuvių istorija _ pietų Italija _ vestuvės užsienyje 2022
Vilma Wedding & Event Planner: Biudžetas – vienas svarbiausių vvestuvių organizavimo aspektų. (Nuotr. Pierpaolo Perri studio)

Net ir tuomet, kai konsultacija vyksta su didelį biudžetą turinčia pora, esu tikra, kad pas nieką pinigai nesimėto. Todėl mano pagrindinis tikslas – optimaliai išnaudoti jūsų biudžetą neperžengiant jo ribų ir išpildant visus jūsų norus.

Konsultacija ar bent jau jos dalis tikrai bus skirta ir biudžeto aptarimui, logiškam jo paskirstymui bei optimizavimui. Nes turbūt retas iš jūsų žino, kad šalia itin prabangios vilos stovi tokia pat įspūdinga tik pigesnė vila arba dekoras nebūtinai turi būti perkamas tik pas konkretų tiekėją, nes aš turiu geresnį. Žinoma, ne visuomet tai suveikia, bet tai netrukdo man stengtis jūsų turimą biudžetą išnaudoti kiek įmanoma kokybiškiau.

5.      Jūsų atmintinė jau pas mane!

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ profesionali vestuvių planuotoja Italijoje _ renginių organizatorė užsienyje _ vestuvės Italijoje _ San Eustachio _ Amalfi _ Toskana _ Umbrija
Vilma Wedding & Event Planner: Vienas dokumentas – daug atsakymų, į svarbiausius klausimus.  (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Sukūriau jums vestuvių gidą, kuriame sutalpinau visą reikalingą bei aptartą informaciją ir dar daugiau. Puikiai žinau, kad visko užsirašyti patiems nepavyks, kartais net ir nenorom kažkokia informacijos detalė prasprūsta ir dingsta iš atminties. Todėl su mano vestuvių gidu būsite tikri, kad nieko nepraleidote.

Aš esu sukaupusi daug informacijos, kuria tikrai mielai pasidalinsiu su kiekviena vestuvių Italijoje trokštančia pora. Juk galų gale, svarbiausia, kad savo santuokos dieną ir visą kelionę iki jos jums nepritrūktų žinių. Vienintelis mano prašymas – bendraukite ir klauskite!

 

Konsultacija su manimi laukia jūsų čia.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin