Nuotakos galvos papuošalai: kas tiktų Italijai?

Nuotakos jau pačios savaime spinduliuoja nuostabią šviesą ir šilumą. Jų baltos sunkios švelniai plevenančios Italijos gamtos peizaže visuomet atrodo nepakartojamai. Tačiau norinčios šiek tiek daugiau, gali rinktis ir tikroms karalienėms gėdos nedarančius galvos papuošalus, kurie puikiai tiks ir vestuvėms Italijoje.

Nuometas

Tradicinis vestuvių galvos apdangalas – nuometas – pastaruoju metu kiek apleido populiarumo viršūnes. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad dabar šis aksesuaras nebėra madingas. Įvairių raštų ar ilgių nuometai tikrai tiks prie įvairiausių aprangos sprendimų bei vestuvių šventės stiliaus, todėl vertėtų gerai pasvarstyti prieš jo atsisakant.

Tiesa, santuoką sutvirtinant maldos namuose, nuometas galės pasitarnauti ne tik kaip daili jaunosios aprangos detalė, bet ir kaip pečius pridengianti medžiaga. Taip ne tik aiškiai išsiskirsite iš šventės svečių, bet ir parodysite pagarbą tikintiesiems.

Tiara

Turbūt kiekviena maža mergaitė užaugusi svajoja tapti princese. Džiugu tai, kad daugelis jų gali tokiomis tapti savo vestuvių dieną. Nors tiaros ir yra kiek karališkosios šeimos aksesuaras, bet didžiąją dieną net ir neturinčioms karališko kraujo galima leisti, kad galvos papuošalai bylotų ką kita.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad šiuo atveju mažiau yra daugiau. Jeigu jau nusprendėte sutuoktuvių dieną plaukuose dėvėti tiarą, tai pasistenkite nepadauginti kitų papuošalų. Juk princesės ar karalienės visuomet garsėja savo geru tonu ir saiku.

Gėlės

O kaip galima atskirti Italiją nuo gėlių ir gėles nuo Italijos? Šioje šalyje tai – gražiausi galvos papuošalai. Įvairiausių rūšių ir spalvų bei svaiginančių kvapų žiedai tikrai papuoš kiekvienos nuotakos dieną. Kai kurios nuotakos renkasi vos vieną kitą žiedelį, kuris papildo bendrą vestuvių stilių. Kitos – ištaigingus margaspalvius vainikus, kurie vis dažniau atstoja ir pačią nuotakos puokštę.

Žinoma, svarbu išsirinkti tokias gėles, kurios tikrai bus šviežios ir sezoninės. Tokios gėlės geriau laikysis ir gražiau atrodys kur kas ilgiau. Jeigu, visgi, nežinote, kokios gėlės geriausiai tiktų jūsų šventei Italijoje, tai nedvejodamos kreipkitės į vestuvių planuotoją, kuri tikrai padės išsirinkti

Segtukai

Lyg sugrįžtant atgal į 2000-tuosius – pastaruoju metu vis didesnį populiarumą įgauna dideli, akutėmis, perliukais ar nėriniais nusagstyti plaukų segtukai. Itin stilingos ir nuo mados neatsiliekančios nuotakos tikrai gali pasvarstyti apie šio aksesuaro įtraukimą pirkinių sąrašą.

Čia, kaip ir renkantis tiarą, labai svarbu, kad visos detalės nepriekaištingai derėtų tarpusavyje, o bendras jaunosios įvaizdis išliktų gaivus ir romantiškas. Renkantis didelius segtukus verčiau atsisakykite masyvių auskarų ar papildomų galvos papuošalų.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin