Specialiai jauniesiems: išskirtiniai dekoro elementai

Visos vestuvės yra vienintelės ir nepakartojamos, o jų dekoravimo sprendimai daugeliu atvejų atspindi ir pačių jaunųjų charakterius ar pomėgius. Tačiau vieni elementai labiau nei kiti traukia akį, pasakoja istoriją ir nurodo, kas iš tiesų yra šios šventės šeimininkai. Taigi, kokie dekoro elementai puikiai atspindės jūsų dienos statusą?

Sveikinimo lenta

Nedaug vestuvių apsieina be sveikinimo lentos, kurios užrašas skelbia, kieno vestuvėse dalyvaus svečiai. Pritaikykite šį dekoro elementą prie vestuvių vietos ir rinkitės gėlių kompozicijas, šviežių vaisių rėmelius ar tiesiog meną bei kultūrą atspindintį molbertą. Taip ne tik originaliai pasveikinsite atvykusius svečius, bet ir atiduosite duoklę įspūdingai, jūsų pasirinktai, šaliai.

Inicialai

Nesvarbu, kaip įkomponuosite juos į šventės vietą: kabinsite ant kėdės ar sienos, statysite ant stalo ar papuošite jais lauką, tai taps neatsiejama jūsų išskirtinumo dalimi. Pasirinkti galite iš įvairiausių variantų. Tai gali būti medžio ar metalo skulptūros, tapyti piešiniai ar net siuvinėti paveikslai. Svarbu, kad dekoracijos atitiktų bendrą šventės stilių ir spalvinę gamą. Tačiau Italijoje nuostabiai atrodytų medžio raižiniai ar gyvų gėlių kompozicijos, kurios ne tik atspindės jus, bet ir šalį, kurioje nusprendėte sujungti savo širdis.

Jos ir jo mėgstamiausi

Jeigu nuspręstumėte ruošti švedišką stalą ar tiesiog suasmeninti saldumynų kampelį puiki išeitis – personalizavimas. Paruoškite jaunosios ir jaunojo mėgstamiausius – saldumynus ar tiesiog užkandžius. Taip ne tik vestuvių dieną turėsite mėgstamiausius savo gardumynus, bet ir leisite svečiams pasivaišinti tuo, ką mėgstate labiausiai. Šauniausia, jeigu dievinate autentiškus Italijos skonius, nes būtent čia galėsite vaišintis šviežutėliais vaisiais ar pietiečių kepiniais.

Mažos vaikystės detalės

Nuotraukos yra pats jaukiausias ir asmeniškiausias vestuvių dekoro elementas suteikiantis išskirtinumo ir šilumos įspūdį. Jeigu turėsite sėdėjimo planą ir numeruosite staliukus, prie stalelio numerio pridėkite ir skaičių atitinkančias jaunųjų nuotraukas (jeigu  tai – pirmasis staliukas, prie skaičiaus pridėkite jaunųjų nuotraukas, kuriose jiems vieneri).

Naujoji pavardė

Vienas svarbiausių ir labiausiai du žmones jungiančių elementų – meilė, tačiau vestuvių proga neretai juos sujungia dar ir bendra šeimos pavardė. Kadangi dekoro elementai gali būti įvairiausi, tai kodėl vienu jų nepavertus ir jūsų šeimos pavardės. Kaip ir inicialai, pavardė gali būti pateikiama įvairiausiais būdais, o geriausia tai, kad šis vestuvių puošybos elementas puikiai įsikomponuos ir jūsų namų interjere. Todėl ne tik turėsite jaukų prisiminimą, bet ir gražią interjero detalę dar ilgiems metams.

 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin