Vestuvės Italijoje: vidurnakčio tradicijos

Turbūt reta vestuvių švenčių, kurios baigtųsi dar prieš laikrodžiui išmušant vidurnaktį. Tai – itin magiškas laikas naujai porai, kuri pirmą kartą gyvenime žengia į naują dieną kartu. Kadangi vidurnaktis žymi naujos dienos pradžią, o kartu su ja ir naują gyvenimą, nauju tikslus ir šeimos svajones, tai nekeistą, kad ją palydi vidurnakčio tradicijos.

Fejerverkai

Turbūt pats įprasčiausiais ir dažniausiai sutinkamas vestuvių vakaro akcentas yra būtent margaspalviai fejerverkai. Jie ryškiai nuspalvina dangų, o jų nekasdieniškumas paverčia juos itin šventiškais. Tiesa, galbūt galima pasvarstyti apie išskirtinio dizaino ar spalvų fejerverkus. Tokiu atveju šios vidurnakčio tradicijos nepamiršite dar ilgai.

Tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį, kad ne bet kas gali dirbti su fejerverkais, todėl jokiais būdai nemėginkite jų į orą paleisti patys. Aptarkite šį akcentą kartu su vestuvių planuotoja ir ji tikrai pasiūlys išeitį, kuri bus ne tik priimtina, bet saugi jums bei jūsų svečiams.

Šaltos ugnelės

Įsivaizduokite jūrą švieselių degančių tik jums ir jūsų antrai sielos pusei. Šis vaizdas išties įspūdingas net jeigu svečių šventėje ir nėra labai daug. Jos nuostabiai atrodys fotografijose, o ir jūsų naująją šeimą apšvies visų susirinkusiųjų linkėjimai ir sveikinimai jums.

Tiesa, nors šios ugnelės ir vadinamos šaltomis, sudegusios lazdelės dar kurį laiką būna gana karštos. Labai svarbu, kad joms užgesus kažkas jas surinktų ir nuneštų ten, kur nekils rizika sukelti gaisro ar išsipurvinti apanglėjusiomis lazdelėmis drabužių. Jeigu neturite žmogaus, kuris galėtų tai padaryti už jus, praneškite savo idėjas vestuvių planuotojai ir ji tikrai padės išspręsti problemas.

Dangaus žibintai

Sakoma, kad leidžiant dangaus žibintus reikia sugalvoti norą. Jeigu žibintas išnyksta toli už horizonto – noras išsipildys. Tai puiki vidurnakčio tradicijos interpretacija su gražia prasme. Tiesa, prieš leidžiant žibintus galite ne tik sugalvoti norą, bet ir jį užrašyti ant žibinto šono.

Kadangi ir šis vakaro akcentas susietas su ugnimi, tai reikėtų būti labai atsargiems tiek dėl savęs, tiek dėl aplinkinių. Nepažįstantys Italijos apylinkių ir jų taisyklių taip pat turėtų pasitarti su vestuvių planuotoja, kuri ne tik galės tiksliai pasakyti, ar jūsų numatytoje vietoje galima leisti dangaus žibintus, bet ir padės išsirinkti vietą, kurioje jie tikrai leidžiami bei nesukels pavojaus architektūriniams paminklams ir jus supančiai gamtai.

Šampano piramidė ir pirmasis šokis

Norite kažko išskirtinio, bet vis vien trokštate laikytis vidurnakčio tradicijos paminėjimo? Rinkitės šampano piramidę, kurią užpildys visame pasaulyje garsus itališkas Prosecco. Na, o kol barmenas ruoš taures tradiciniam „Ilgiausių metų“, skambant švelniai muzikai galėsite sušokti ir pirmąjį savo šokį. Taip nušausite du zuikius vienu šūviu ir romantiškai pasveikinsite vienas kitą.

Nors tai ir ramus būdas įžengti į naują gyvenimą, tačiau švenčiant vestuves svečioje šalyje gali būti sunku viską suderinti patiems. Paprašykite savo vestuvių planuotojos pagalbos. Ji padės ne tik išsirinkti puikų barmeną šampano piramidės užpildymui, bet ir pagelbės muzikos ir šampano pasirinkimo klausimais.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin