Pavasarinė Amalfio pakrantė ir A&E istorija

Pavasarinė Amalfio pakrantė ir A&E istorija

Pavasarinė Amalfio pakrantė jau greit ir vėl pakvies poras į savo glėbį, apsups jaukia šiluma ir padės įgyvendinti gražiausią gyveno svajonę – susituokti Italijoje. Tačiau kol dar tik planuojame šių metų vestuves, kviečiu jus sugrįžti į praėjusių metų gegužės mėnesį ir susipažinti su viena šilčiausių mano porų.

Pirmasis pokalbis

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ santuoka užsienyje _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Nuo pirmų mūsų pokalbio minučių žinojau, kad jų santuoka bus ypatinga.

Beveik lygiai prieš metus Aistės ir Edgaro pora pasirodė mano kompiuterio ekrane, pirminėje mūsų konsultacijoje. Ir nors dar bekalbant buvo aišku, kad santuoka tikrai įvyks, nebūčiau pagalvojusi, kad iš pačios pirmos dienos visas planavimo procesas bus toks neįtikėtinai lengvas, smagus ir paprastas.

Dar tą pačią dieną susisiekus su savivaldybe mums buvo duota nuostabi gegužės 25 dienos data. Ne tik man, bet ir Aistei atrodė, kad pats likimas atsiuntė tokio grožio datą. Todėl ji buvo nedelsiant pasirinkta ir prasidėjo mūsų kelionė į jų gražiausią gyvenimo šventę.

Elektroninė informacija svečiams

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planaviams organizavimas koordinavimas _ Vilma Rapšaitė _ dekoras
Vilma Wedding & Event Planner: Vakarienės meniu spaudą ruošėme asmeniškai porai.

Mėgstu popierių – smagu jį liesti, su juo kurti – jis kartais įgauna nepaprastą gyvybę. Bet šiuolaikinės technologijos mums leidžia įgyvendinti kur kas įdomesnes idėjas pernelyg nekenkiant nei piniginei, nei gamtai. Būtent todėl Aistė ir Edgars pasirinko elektroninius kvietimus, į kuriuos sudėjome visą svarbiausią informaciją apie jų dieną.

Tuo pačiu galėjome svečiams parodyti ir keletą poros nuotraukų bei, žinoma, pateikti kontaktus ir patys gauti iš svečių reikiamą informaciją apie jų dalyvavimą bei kitas detales. Tai gerokai sumažino darbą jauniesiems, nes visą svečių pateiktą informaciją iškart mačiau aš ir mano komanda, kuri galėjo veikti atitinkamai. Na, o ir patiems svečiams tai buvo nauja bei įdomi patirtis.

Amalfio pakrantė pasitiko juos saule

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2024 2025 _ Princesės sodai _ civilinė santuoka užsienyje _ šventė
Vilma Wedding & Event Planner: Net pats dangus šypsojos juos matydamas.

Ir štai po keleto mėnesių planavimo ir visų smulkmenų sudėliojimo į vietas, išaušo jų santuokos rytas. Toks tikras itališkas – pakankamai lėtas, su ramiomis širdimis ir paskendęs juoke. O už lango jau plieskė Amalfiška saulė praskleidusi, atrodo, visus čia esančius gėlių žiedus būtent jiems.

Taip pasiruošę ir pasipuošę mano jaunieji prabangiu Bentley automobiliu išskubėjo į Princesės sodus, kur jų jau laukė užburianti saksofono muzika bei patys brangiausi žmonės.

„Si“ žvelgiant iš paukščio skrydžio

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2024 2025 _ Princesės sodai _ civilinė santuoka užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Princesės soduose galima pasijusti it kitoje planetoje – meilės planetoje. 

O kaip aš nudžiugau, kai ši nuostabi pora pasirinko Giardini Principessa di Piemonte savo civilinei santuokai. Ši vieta yra estetikos, Italijos ir minkšto jaukumo visuma. O pats gražiausias akcentas – santuokos įžadų sakymas apžvelgiant visą Amalfio pakrantę iš paukščio skrydžio. Taip, laikydami vienas kito ranką, o už nugarų jausdami visų savo draugų ir artimųjų palaikymą, jiedu sumainė aukso žiedus.

Iškart po ceremonijos Aistė ir Edgars buvo apipilti tvirčiausių apkabinimų, plačiausių šypsenų ir pačių gražiausių sveikinimų, kurių jie nusipelnė visu šimtu procentų. Ir taip prasidėjo jų „Ilgai ir laimingai“.

Svarbiausia – mūsų sukurtas ryšys

Vilma Wedding & Event Planner _vestuvių organizatorė planuotoja koordinatorė Vilma Rapšaitė _ Amalfio pakrantė _ vestuvių istorija
Vilma Wedding & Event Planner: Nors pažinojome vieni kitus trumpai, mūsų ryšys buvo nepakartojamas.

Visoms, be išimties, savo poroms po santuokos išsiunčiu papildomus sveikinimo laiškus. Nes man nuoširdžiai svarbu, kad jūs žinotumėte, kokia laiminga esu dėl jūsų ir koks dėkingumas gyvena mano širdyje, kad pasitikėjote manimi tokią svarbią dieną.

Ar sulaukiu atgalinio ryšio? Nebūtinai. Ir tai savaime suprantama – turime savo darbus, gyvenimus ir jo iššūkius. Tačiau kaip gera po visų darbų sugrįžti į namus ar viešbučio kambarį, įsijungti kompiuterį ir elektroninio pašto dėžutėje rasti tokį laišką, kokį man atsiuntė jie.

„Sveiki, Vilma,

Jums tikrai nėra kur tobulėti mūsų akimis, nes ką sukūrėte mūsų šventės dieną, mes prisiminsime visą gyvenimą! Nėra tokių žodžių, kaip galėtume atsidėkoti! Bendravimas su Jumis buvo toks paprastas ir lengvas, kad atrodė pažįstami jau 10metų.“

Ir išties, nuo pirmų dienų mūsų ryšys išties buvo stiprus, o tai padėjo ne tik komunikuoti, bet ir galiausiai išpildyti visus lūkesčius.“

Tai dar kartą, mano mielieji, džiaugiuosi galėjusi prisidėti prie jūsų meilės šventės kūrimo ir nors jau artėja jūsų metinės, leisiu sau dar kartą pasveikinti jus bei palinkėti nesibaigiančių magija pripildytų metų kartu!

 

Aistė ir Edgars

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – modernus minimalizmas

Spalva – balta, rožinė

Makiažo meistras – Karolina Daukšytė makeup

Fotografas – Sivakoff Photography

Ceremonijos vieta – Amalfio pakrantė, Giardini Principessa di Piemonte

Šventinės vieta – Palazzo Pascal

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

 

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ Amalfio pakrantė _ vestuvių planavimas organizvimas koordinavimas Italijoje _ santuoka užsienyje
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: