Pizos miestas – vestuvių pasiūlymas dviems

Pizos miestas – vestuvių pasiūlymas dviems

Pizos miestas jau ne vieną šimtmetį traukia aplankyti ir pamatyti stebuklu vadinamą Pizos katedros aikštę ir, žinoma, visiems geriausiai žinomą, garsųjį Pizos bokštą. Čia, vidurio Italijoje, Toskanoje, kur vaikščiojo pats Galilėjo Galilėjas jūs taip pat galite pasivaikščioti ir pasimėgauti nuostabia atmosfera. O gal net ir sukurti savo šeimą?

Romantiški pasivaikščiojimai Arno upės pakrante, kur aplink – senieji pastatai, tiltai, tilteliai ir aikštės. O gal garsiųjų Nicola Pisano ir jo sūnaus Giovann išpuoštos Il Battistero di Pisa krikštyklos aplankymas. Čia, tarp gilią istoriją menančių pastatų, kurių net du įtraukti į Pasaulio paveldo sąrašą, susikibus už rankų ir sujungus širdis jūs galėsite atšvęsti gražiausią savo gyvenimo šventę. O tuo pačiu Pizos miestas gali tapti ir jūsų medaus mėnesio vieta.

Šis pasiūlymas skirtas visiškiems romantikams ir istorijos gerbėjams. Tiems, kuriems nebaisu spontaniškai susikrauti lagaminą ir jau už poros mėnesių kelti taures kreipiantis vienas į kitą vyru ir žmona. Be svečių ir be šurmulio, be didžiulės palydos ir nuovargio. Tik jauki ir be galo intymi ceremonija su jumis, jums ir tik dėl jūsų pačių. Visa tai galime įgyvendinti jau šį pavasario-vasaros sezoną, svarbu – mylėkite!

 

Pizos miestas – santuoka dviems:

  • Palyda į/iš oro uosto;
  • Saugus pervežimas iki viešbučio privačiu transportu;
  • Santuokos ceremonija ypatingoje Pizos miesto vietoje;
  • 2 privalomieji ceremonijos liudininkai, kuriais pasirūpinsiu aš;
  • Profesionalus makiažas ir šukuosena jūsų viešbučio kambaryje – niekur nereikės skubėti;
  • Išskirtinė nuotakos puokštė ir jaunojo butonjerė iš sezoninių gėlių;
  • Fotosesija jūsų pasirinktoje Pizos miesto vietoje ar netoliese esančios jūros pakrantėje;
  • Vakarienė dviems autentiškame vidurio Italijos restorane;
  • 2 naktys viešbutyje;
  • Dokumentų paruošimas.

 

Kaina – 6500,00 €

 

Na, o jeigu šis pasiūlymas nėra tai, ko ieškote savo gyvenimo šventei, kviečiu peržiūrėti kitus ypatingus pasiūlymus jūsų santuokai dviems Italijoje: San Galgano, Amalfi, Lago Maggiore ar Florencija.

Kyla klausimų? Norite pasitikslinti? O gal turite savo svajonę ir ieškote, kas ją įgyvendintų? Registruokitės nemokamai konsultacijai jau šiandien ir gyvo pokalbio metu aptarkime viską, kas jums svarbu. Esu čia tam, kad padėčiau suorganizuoti jūsų nepakartojamas vestuves Italijoje.

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding & Event Planner – Vilma Rapšaitė – jūsų vestuvių organizatorė Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: