San Galgano ir nuostabieji J&I

San Galgano ir nuostabieji J&I

San Galgano populiarumas pastaruoju metu išaugo iki neregėtų aukštumų. Bet man nei kiek nekeista. Juk šiuo metu tarp mano porų persipynusi elegancija ir laisva dvasia, kuri taip pasakiškai tinka šiai vietai. Lygiai taip, kaip šiai vietai puikiausiai tiko ilgas baltas kilimas, kuriuo Julija ir Ignas pradėjo savo šeimos kelią.

Išlydint 2023-ųjų vestuves

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ San Galgano _ pasakojimas _ istorija _ Toskana (5)
Vilma Wedding & Event Planner: Džiaugiuosi jus pažinusi.

Julija ir Ignas pas mane atėjo jau pačioje praėjusių metų sezono pabaigoje. Bet net ir tarp paskutinių darbų atradome laiką konsultacijai, o vėliau ir gana operatyviai – jų išsvajotą balandžio 30 dieną laisvą San Galgano abatijoje.

Taip ir prasidėjo mūsų didelis bendras darbas kuriant jų ypatingą dieną. Ir nors visuomet sakau, kad mano jaunieji turėtų atsipalaiduoti ir dėl nieko nesukti galvos, su Julija ir Ignu mums tikrai pavyko tapti šaunia komanda. Vieni kitus papildėme, išgryninome norus bei galimybes ir taip, galima sakyti, kad vestuvėms buvo pasiruošta jau iki Naujųjų.

Pirmoji sezono pora

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ pasakojimas _ istorija _ Toskana (2)
Vilma Wedding & Event Planner: Pirmosios sezono vestuvės buvo nekartojamos!

Kai kas sako, kad kaip palydėsi metus, tokie ir visi ateinantys bus. Bet tarp vestuvių organizatorių sklando mitas, jog kokios bus pirmosios vestuvės, toks nusimato ir visas sezonas.

Na, o vestuvių sezono startas, nesvarbu kelintas gyvenime, visuomet kartu su savimi atsineša ir nedidelį jauduliuką. Man nuoširdžiai svarbu, ar viskas pavyks, kaip planuota, ar džiugins oras, ar jūsų nuotaikos bus šventinės. Ir šios vestuvės nebuvo jokia išimtis.

Bet kaip aš džiaugiuosi, kad būtent su jais pradėjau 2024 metų vestuves. Jaukiai, elegantiškai, šiek tiek paslaptingai, bet kartu ir be galo smagiai.

San Galgano ir meilės magija

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ pasakojimas _ istorija _ Toskana (4)
Vilma Wedding & Event Planner: Į nepaprastą rytojų kartu.

Balandžio pabaiga Italijoje yra tikrai nenuspėjama. Mes galėjome tikėtis ir saulės, ir lietaus, o vėjas turėjo būti tiesiog savaime suprantamas. Ir vis gi jų meilės diena buvo visiškai tobula. Saulėta ir lengvai kedenanti plaukus bei nuostabų Julijos nuometą.

Kai jiedu stojo prieš mane bestogėje San Galgano bažnyčioje, tokie žavingi, laisvi ir visapusiškai nepakartojami, aš supratau, kad ši pora eis toli. Aplink juos, atrodo, žėrėjo meilės dulkelės, o akyse atsispindėjo nenustygstantis noras greičiau ištarti vienas kitam „Si“. Ir štai, jau po kelių akimirkų sveikinau naują šeimą – mano pirmąją sezono porą – su gražiausiu sprendimu gyvenime.

Mielieji, nesinori kartotis, bet ir negaliu susilaikyti nepriminus, kaip džiaugiuosi, kad tądien galėjau būti kartu su jumis ir palydėti jus šioje nuostabioje kelionėje. Tegul ji niekuomet nesibaigia!

 

Julija ir Ignas

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – modernus boho

Spalva – balta

Fotografas – Sivakoff Photography

Ceremonijos vieta – Toskana, San Galgano abatija

 

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ San Galgano _ pasakojimas _ istorija _ Toskana (3)
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: