San Marino I&I istorija

San Marino I&I istorija

Ilgai sprendžiau ar dalintis šia istorija, nes viskas kiek keblu, kiek ne visai „pagal standartą“. Bet ilgai galvojus nusprendžiau, kad santuoka ir nėra apie kažkokius rėmus ir standartus. Santuoka yra apie jus ir jūsų meilę. O ši istorija apie Ivoną ir Igorį, kurie iš Italijos perkėlė mane per nedidelę sieną ir pasodino į San Marino vestuvių organizatorės kėdę.

Tik kiek daugiau nei mėnuo

Vilma Wedding & Event Planner _ Ivonas ir Igoris _ vestuvių istorija _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2024 2025
Vilma Wedding & Event Planner: Klasikinė situacija su labai išskirtiniu sprendimu.

Kad ir kokia išskirtinė ši istorija, štai ir klasika tapusi situacija – santuoką organizuosime per mėnesį! Ir jeigu Italijoje man tai būtų jau savaime suprantama ir lengva, tai San Marinas pareikalavo daug kantrybės. Bet apie viską nuo pradžių.

Su Ivona ir Igoriu susitikome ZOOM platformoje dar praėjusių metų liepos pradžioje. Iš pradžių pora galvojo apie Italiją, nedidelę šventę tik su liudininkais ir jau net buvo užsisakę dokumentus, tačiau kiek išskirtiniai vietos norai ir nepatogi situacija mus išvedė iš Italijoje. Ir štai jiedu jau sėdėjo prieš mane kupini baimės, kaip pavyks įgyvendinti San Marino idėją iki rugpjūčio 18 dienos.

„Tik konsultacija“

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė vertėja Vilma Rapšaitė _ civilinė bažnytinė simbolinė
Vilma Wedding & Event Planner: Tik konsultacija labai greit virto realiu planavimu

Kalbėjome apie tai, kad aš tik konsultuoju, nes neturiu teisės dalyvauti ceremonijoje kaip vertėja (San Marinas turi savo įstatymus, nepamirškime), o koordinatoriaus jiems visai nereikėjo, nes ir didelė šventė jiems buvo visai ne prie širdies. Bet reikėjo daug kitų dalykų, kurie iš konsultacijos peraugo į planavimą.

Taip pradėjau derinimą su San Marino savivaldybe, aiškinimąsi dėl dokumentų ir kitų santuokai būtinų klausimų. Tačiau, žinoma, kaip tyčia liepos mėnesį italai, o kartu ir San Marino gyventojai, jau pradeda atostogas. Ir štai sėdžiu su susituokti nekantraujančia pora ir neturinti savivaldybėje žmogaus, kuris yra atsakingas už santuokas, nes šis – atostogauja.

Kantrybė, kantrybė ir dar kartą kantrybė

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ santuoka užsienyje 2024 2025 _ San Marino istorija
Vilma Wedding & Event Planner: Tokios nuotakos verta pavydėti, nes jos kantrybė ir ramybė buvo neįkainojama.

Tiek aš, tiek mano asistentė per dvi savaites praradom visą savyje turėtą ramybę ir desperatiškai bandėme ne tik pačios susigaudyti situacijoje, bet ir viską aiškiai, paprastai, o svarbiausia – ramiai – iškomunikuoti netrukus nuotaka tapsiančiai Ivonai.

Nuoširdžiai dėkoju visatai, dievams ar likimui, kad mane pasiekia tokios nuotakos kaip ji, nes kone iki paskutinės minutės laukti atsakymų gali ne kiekviena, o Ivona ne tik sau, bet ir mums spinduliavo tokią ramybę ir kantrybę, kad neturėjome kur dėtis ir turėjome pačios nurimti bei patikėti, jog viskas čia tikrai bus gerai.

Rugpjūčio pradžios patvirtinimas ir lauktasis „Si“

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės užsienyje _ San Marinas _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2024 2025
Vilma Wedding & Event Planner: Patvirtinimo sulaukėme likus mažiau nei 10 dienų iki vestuvių.

Net pačiai sunku patikėti, kad rugpjūčio 18 dieną turėjusi vykti santuoka patvirtinta buvo tik rugpjūčio 9 dieną. Taip, likus mažiau nei 10 dienų iki santuokos aš ir mano nereali Ivonos bei Igorio pora pagaliau pamatėme žalią šviesą viskam, kas buvo tyliai planuota ir laukta.

Pirmasis apsilankymas savivaldybėje praėjo be nesklandumų ir beliko sulaukti už poros dienų skambėsiančio „Si“. Kaip ir visi suprantate, dažniausiai šiose situacijose dalyvauju asmeniškai, prižiūriu, kad viskas vyktų pagal planą, kad niekas nebūtų pamiršta. Bet juk sakiau, kad ši istorija – ypatinga. Todėl čia aš buvau tik „fėja krikštamotė“, kuri viską sutvarkė per atstumą ir tyliai, bet labai nekantriai, laukė laiško su patvirtinimu, kad viskas buvo gerai.

„Ačiū dar kartą įgyvendinant slaptas vestuves!“

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės užsienyje _ bažnytinė simbolinė civilinė santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ 2024 2025
Vilma Wedding & Event Planner: Visų svarbiausia – slaptos vestuvės pavyko!

Jaudulys tądien viršijo viską, ką kada buvau patyrusi ir vienintelė paguoda buvo mano rekomenduota fotografė, su kuria galėjau kontaktuoti ir sužinoti, jog viskas vyksta pagal planą. Tačiau vos po savaitėlės sulaukiau ir savo nepamirštamos nuotakos atsiliepimo, kurį ji pripildė ne tik papildoma informacija, bet ir begaliniu dėkingumu.

„Staigiai sugalvojome birželio pabaigoje, kad norėtumėme susituokti Italijoje rugpjūčio viduryje, tad turėjome tik 1,5 mėnesio pasiruošti. Bet esmė buvo ta, kad norėjome vestuvių tik sau, su liudininkais, be jokių balių, ir svarbiausi klausimai buvo vieta ir dokumentų tvarkymas. Pirma norėjome ten, kur gyvena mūsų draugai (kad būtų mum patogiau) ne itin ypatingoje vietoje, ir laimei Vilma pasiūlė San Mariną (visai netoli mūsų draugų), dėl ko dabar esame jai be galo dėkingi, nes tai tikrai buvo mūsų vieta, na o Vilmai pirmas kartas dirbant su San Marino savivaldybe. Bet viskas pavyko, be Vilmos nebūtume susitvarkę! Taip pat gavome rekomendaciją dėl fotografų, su kuriais puikiai susibendravome ir galėjome išvengti sudėtingų ir ilgų paieškų. Kas žavėjo labiausiai – tai atsakingas Vilmos požiūris, greitas ir labai detalus atsakinėjimas į laiškus, kas man yra labai svarbu. Ačiū dar kartą įgyvendinant slaptas vestuves!“

Ir štai tada aš dar kartą supratau, kodėl pasirinkau šį kelią ir kodėl jau beveik dešimtmetį organizuoju jūsų meilės šventes. Nes tas bėgimas, lėkimas, jaudulys ir bemiegės naktys planuojant yra nulinės vertės, palyginus su tomis pasakiškomis emocijomis, kurias jūs dovanojat atsisveikindami.

Dar kartą, Ivona ir Igori, ilgai bei pasakiškai laimingai!

 

Ivona ir Igoris

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – romantiškas modernizmas

Spalva – balta

Fotografas – Egles studio – Photography

Ceremonijos vieta – San Marinas

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: