Transportas Italijoje: ar reikia ir kodėl?

Transportas Italijoje: ar reikia ir kodėl?

Transportas Italijoje yra vienas svarbiausių dalykų, kuriuos privalome aptarti prieš jums atvykstant į savo santuokos šalį. Galimybių daug, o variantų dar daugiau ir kurį pasirinksite jūs, priklauso tik nuo jūsų norų. Todėl šiandien dalinuosi keletu įžvalgų apie transportą Italijoje.

Pervežimai iš/į oro uostą

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ transportas _ Vilma Rapšaitė _ pervežimai _ oro uostas
Vilma Wedding & Event Planner: organizuoju privatų ir saugų transportą nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal.

Atrodo, kas čia tokio – atvykote tiek kelio, tai dabar, nusileidus lėktuvui, pasiekti viešbutį bus vieni juokai. Ir nors tai gali būti realu, jeigu atvykote tik dviese, visai kita situacija jeigu kartu su jumis iš lėktuvo išlipo dar dešimt ar dvidešimt svečių. Taip, jūs galite sėsti į taxi, bet kur kas paprasčiau, pigiau ir saugiau bus jeigu jūsų profesionalus transportas Italijoje bus suorganizuotas iš anksto.

Užsisakant pervežimo paslaugą galime planuoti visų svečių paėmimą vienu automobiliu, bet pristatymą į skirtingas apgyvendinimo vietas. Taip pat jums tereiks oro uoste susirasti vairuotoją, bet visus paaiškinimus, kur vykti ir kada, jie jau turi ir žino. Taip, tai papildoma paslauga, bet ji padės jums visiems pradėti kelionę be jokio streso.

Keliavimas šventės dieną

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2024 2025 _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: automobilis ne tik transportui, bet ir fotosesijai. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Viskas gerai, jeigu planuojame šventę Amalfio pakrantėje ir mums nusišypsojo sėkmė gauti tiek apgyvendinimo, tiek ceremonijos, tiek šventės vietas kelių minučių pėsčiomis atstumu. Tačiau tokių stebuklų pasitaiko labai labai retai ir tik tuo atveju, jeigu jaunieji nepageidauja fotosesijos už miestelio ribų. Vadinasi jums bet kokiu atveju reikės transporto, o autobusu greičiausiai nevažiuos nei svečiai, nei nuotaka, tiesa?

Vestuvių diena tikrai nėra tas laikas, kada galima mėginti taupyti ir važiuoti viešuoju transportu. Tačiau tądien labai nerekomenduoju ir automobilių nuomos, nes galite ne tik paklysti, bet ir turėti didelių problemų su parkavimu.

Ši problema išsprendžiama labai lengvai ir paprastai – perleidžiama vestuvių planuotojai. Aš suorganizuosiu ne tik transportą svečiams, bet ir pagal norus surasiu atskirą automobilį jauniesiems ar tik nuotakai. O jums pageidaujant net ir išnuomosiu ikonišką itališką automobilį fotosesijai.

Keliavimas Italijoje

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių organizavimas organizavimas koordinavimas Italijoje _ keliavimas _ šventė
Vilma Wedding & Event Planner: didžiausios rekomendacijos keliauja motoroleriui, tačiau pasirinkite jums patinkančią transporto priemonę ir pamatykite Italiją, kiek tik suspėsite. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Jeigu Italijoje apsistosite ilgėliau ir planuosite pažinti šį kraštą su visa svita, vėl rekomenduosiu pervežimo paslaugas teikiančią įmonę. Tačiau jeigu svečiai jau išsiskirstė ir likote tik dviese ar su nedidele grupele, galiu pasiūlyti kitus variantus.

Amalfio pakrantėje kelionė bus sudėtinga jeigu rinksitės automobilį. Čia verčiau išsinuomokite motorolerį ir išvenkite ne tik didelių eismo spūsčių siaurutėse gatvelėse, bet ir brangaus bei sunkiai įmanomo parkavimo. Šiaurinėje Italijoje miesteliuose keliaukite nuomotu automobiliu, o norėdami keliauti iš miesto į miestą drąsiai sėskite į pigų ir dažnai kursuojantį traukinį. Na, o Toskanoje tikrai neapsiriksite išsinuomodami automobilį ar motorolerį.

Na, bet svarbiausia – nepamirškite, kad aš esu jūsų vestuvių planuotoja, tačiau man tikrai negaila ir nesunku pasidalinti ir patirtimi, kai manęs klausiate. Kviečiu bendrauti ir kartu suorganizuoti gražiausią jūsų gyvenimo kelionę Italijoje.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: