Slaptos vestuvės Italijoje – misija įmanoma!

Slaptos vestuvės Italijoje – misija įmanoma!

Slaptos vestuvės Italijoje tampa vis populiaresniu sprendimu šiuolaikinėms poroms. Sakau tą ne tik iš nuogirdų, bet ir iš realios praėjusių metų patirties. Kai kurios poros praneša patiems artimiausiems prieš išvykstant, o kai kurių šeimos apie santuoką sužino tik grįžus į namus. Tačiau vis dar sklando daug mitų ir neužtikrintumo, todėl aš labai norėčiau šiuo tekstu jums įpūsti pasitikėjimo savimi ir savo sprendimais.

Ar pavyks? Žinoma!

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje 2023 2024 _ slaptos vestuvės _ santuoka užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Viskas įmanoma, kai turite pagalbą! (Nuotr. Sapas Studio – Photography)

Slaptos vestuvės Italijoje tikrai pavyks. Tik tam reikėtų nuolat negooglinti įvairiausių itališkų ir vestuvinių temų, nestresuoti su laukiančiais organizaciniais darbais ir elgtis įprastai. O tai lengviausia padaryti tuomet, kai turite žmogų, kuris suorganizuos viską už jus. Jums beliks keli pokalbiai su manimi ir spalvų ar muzikos pasirinkimas. Taip nereikės ieškoti pagalbos iš artimųjų, kuri jūsų slaptas vestuves gali paversti jau nebe tokiomis ir slaptomis.

Taip pat nepamirškite, kad jums nėra būtina atsivežti savo liudininkus. Aš galiu suorganizuoti viską nuo A iki Z, kad jums nereikėtų prasitarti nė vienai sielai apie tai, ką esate suplanavę.

O ką sakys tėvai ar artimieji?

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planbavimas organizavimas koordinavimas 2023 2024 _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje _ santuoka Italijoje _ Komo _ Toskana _ Umbrija _ Amalfis
Vilma Wedding & Event Planner: Jūsų sprendimai yra tik jūsų reikalas, todėl nesiorientuokite į kitų nuomonę. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Nieku gyvu nesakau, kad dabar turėtumėte spjauti į viską, nusisukti nuo savo šeimos ir pradėti dešimtmečių konfliktą. Tačiau jeigu turite tvirtą ir aiškų santuokos vaizdinį, kuriame esate tik jūs dviese, tai kodėl jūsų šeima turėtų tam trukdyti?

Jeigu gerai sutariate su savo tėvais, seneliais, broliais ar sesėmis, esu tikra, kad visi iki vieno jie linki jums pačios geriausios kloties ir didžiausios laimės. Ar nemanote, kad būtų keista, jeigu jūsų svajonės išsipildymas jiems iššauktų pyktį ar nepasitenkinimą? Todėl nusiraminkite – nei tėvai, nei draugai jūsų tikrai dėl to neišsižadės.

Ar reikėtų dar vienos šventės Lietuvoje?

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių organizatorė koordinatorė planuotoja Italijoje 2023 2024 Vilma Rapšaitė _ Komo _ Toskama _ Umbrija _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Ar jums užtenka tik vienos šventės ar norite paminėti vestuves ir su artimaisiais – spręsti jums. (Nuotr. Foto Alibi Photography)

Jeigu norite paminėti savo didžiausią gyvenimo sprendimą sugrįžę iš Italijos, tai kodėl gi ne? Galbūt jauki vakarienė restorane bus puikus būdas ne tik pranešti apie santuoką, bet ir kartu pakelti taures. O gal jums priimtiniau desertas ir mielas pokalbis prie kavos puodelio artimųjų ar jūsų namuose. Tuomet drąsiai rinkitės šį variantą.

Tačiau jeigu nenorite antros šventės, jeigu jums nereikia papildomų pasisėdėjimų, nes jau jaučiatės atšventę Italijoje, tai irgi yra puikus sprendimas. Tik nuo jūsų pačių norų ir svajonių priklauso, kaip vyks viskas nuo jūsų santuokos ceremonijos iki medaus mėnesio.

 

Sprendimai yra tik jūsų, o pagalba – nesvarbu ar planuojate švęsti su šeima ar tik judu – mano. Todėl kviečiu pokalbiui ir pradėkime organizuoti jūsų svajonių vestuves Italijoje!

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin