Vestuvių planuotoja: visaip gerai, bet su ja geriausia!

Vestuvių planuotoja: visaip gerai, bet su ja geriausia!

Vestuvių planuotoja dirbu jau beveik dešimtmetį. Per šį laiką suorganizavau ne vieną dešimtį civilinių ir bažnytinių santuokos švenčių, gerai pažįstu tiekėjus, o po beveik trisdešimties metų Italijoje galiu sakyti, kad jau labai neblogai susipažinau ir su šalimi, kurią rekomenduoju savo jaunavedžiams. Tačiau dar tikrai nedaug susižadėjusių porų supranta, kiek daug praranda patys organizuodami savo šventę.

Laikas, laikas, laikas

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė _ Vilma Rapašaitė _ 2023 2024
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuves suplanuoti galima ir per mėnesį, bet tik tuomet, kai žinote, ką darote. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Mažai žinau porų, kurios po sužadėtuvių savanoriškai nusprendžia planuoti vestuves tik po dvejų ar trejų metų. Dažniausiai visi nori susituokti kuo greičiau, nes juk ne šiaip sau ir susižadėjo. Na, o jeigu iki vestuvių liko metai ar mažiau, kaip manote, kaip atrodo tas savarankiškas vestuvių planavimas?

Viskas paskubomis, viskas tik taip, kaip gaunasi. Nes jūs neturite laiko ieškoti geriausio sprendimo, todėl pasitikite bet kokiu. Viskas gerai, kas gerai baigiasi, bet baigtis gali ir kur kas liūdniau. O vestuvių jau nebepakartosite.

Ar žinote nuo ko pradėti?

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje 2023 2024 _ santuoka Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvių planuotoja dar prieš jums pasirašant sutartį jau turi planą. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Su laiku, kai jau susidedate pagrindus, galbūt gebate valdyti situaciją. Bet įsivaizduokite, susižadate rugsėjį ir nusprendžiate, kad norite vestuvių birželį. Turite nei daug nei mažai – 9 mėnesius. Tačiau ar tikrai žinote nuo ko pradėti ir dar svetimoje šalyje svetima kalba? Tai – bilietas kelionei į nesibaigiančio streso karalystę.

Tuo tarpu vestuvių planuotoja jau žino visus žingsnius nuo sužadėtuvių iki medaus mėnesio suorganizavimo. Jai nereikia galvoti, nuo ko pradėti. Kaip ir nereikia ieškoti geriausių tiekėjų ar sprendimų, nes jie jau seniai rasti ir išmėginti.

Vestuvių planuotoja turi didesnę tikimybę išgirsti „Si, conferma“

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių organizatorė koordinatorė planuotoja Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje 2023 2024 _ Amalfio pakrantė _ Komo _ Toskana
Vilma Wedding & Event Planner: Italija nuostabi šalis, bet prisišaukti tiekėjus gali būti sudėtinga. Italai pratę bendrauti tiesiogiai, todėl su planuotoja Italijoje viskas bus lengviau. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Nežinau kaip kitose šalyse, tačiau Italijoje norint susitarti su tiekėjais kartais reikia pasitelkti ne tik italų kalbą, bet ir ja išsakyti aiškią savo poziciją. O patogiausia tą padaryti telefonu ar nuvykus į vietą. Aš, gyvendama Italijoje, dažnai keliauju į vilas ar restoranus tiesioginiam susitarimui su tiekėjais. O kaip tą padarys pora gyvenanti Lietuvoje?

Viskas gerai, jeigu turite pakankamai laiko, lėšų ir kantrybės skraidyti į Italiją. Tačiau tokių porų pažįstu mažai. O ypač šventiniu ar darbingu laikotarpiu susisiekti su tiekėju el. paštu yra beveik neįmanoma. Ir net ir susisiekus, kaip manote, kam greičiau atsakys: nuolat su jais bendraujančiai planuotojai ar nepažįstamiesiems?

Tausokite savo sveikatą ir nervus

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinvaimas Italijoje 2023 2024 _ Vilma apšaitė _ šventė užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Būti vestuvių planuotoja, tai reiškia kur kas daugiau nei tik paskambinti tiekėjui. Mano darbas – jūsų ramybė. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Sakau tai ne dėl to, kad dirbu vestuvių planuotoja, o dėl to, kad pažįstu jau per daug porų, kurios pačios planavo savo vestuves. Ar tikrai jūsų gyvenime per mažai reikalų ir streso, kad dar neapmokamai padirbėtumėte ir planuotojais? Ar tikrai gausis pigiau ir geriau, jeigu planuoti teks su raminamaisiais ir miego ar jūsų nuolatinio darbo sąskaita?

Darbų delegavimas yra nuostabus dalykas, kuris gali padėti jums ir toliau kokybiškai dirbti savo darbą, mėgautis sužadėtuvėmis ir pasilikti tik smagius organizacinius klausimus sau. Tai kodėl turėtumėte kankinti save ilgus mėnesius, o vėliau net vestuvių dieną negalėti iki galo atsipalaiduoti?

 

Verčiau pasikalbėkime ir kartu suorganizuokime jūsų nepamirštamą vestuvių šventę Italijoje!

 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: