Vestuvės baigėsi, o kas toliau?

Vestuvės baigėsi, o kas toliau?

Vestuvių planavimas, ypač jeigu jis itin kruopštus, užtrunka maždaug metus. O tuomet vieną dieną jūs nubundate susituokę ir su klausimu „o kas dabar?“ Vestuvės juk ėjo ir praėjo, bet jūs vis dar skrajojate padebesiais Italijoje. Turiu jums keletą idėjų.

Pailsėkite

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės užsienyje baigėsi _ atostogos _ kelionės _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2023 _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: jūs nusipelnėte poilsio, tad pasimėgaukite ramybe. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Nors daug darbų iš jūsų perima vestuvių organizatorė, juk įtampa niekur nedingsta. O nuolatinis galvojimas ir atsipalaidavimo stoka gali stipriai išvarginti. Todėl jūs tikrai nusipelnėte atostogų.

Išsimiegokite, skaniai pavalgykite. Galbūt įsijunkite filmą ar serialą, kurio paskutinėmis savaitėmis negalėjote pažiūrėti, nes turėjote begales darbų savo dienotvarkėje. Leiskite sau tiesiog atsipalaiduoti nuo visko.

Pakeliaukite

Vilma Wedding & Event Planner _ Toskana _ kelionės _ Vilma Rapašitė _ santuokos planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje 2023
Vilma Wedding & Event Planner: kiekvienas Italijos regionas yra savaip ypatingas, tad nepraleiskite progos su juo susipažinti artimiau. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Neapsiribokite savaitgaliu Italijoje. Net jeigu neplanuojate pervažiuoti visos šalies, tai rekomenduoju jums bent jau iš širdies pasisvečiuoti regione, kuriame esate.

Amalfio pakrantėje būtinai pasivaikščiokite Ravello ir Scala miesteliuose, aplankykite gražuolę Kaprio salą ir paragaukite vietinio limoncelo. Komo ežero pakrantėje gausu ypatinga istorija apipintų vilų ir įspūdingų parkų. O Toskanoje rasite legendomis apsuptas abatijas, vyno ūkius ir pastos gaminimo edukacijas.

Žinoma, jeigu norėsite apsilankyti turistinėse vietose – jas puikiai žinote. Na, o jeigu norėsis dar stipriau pajusti autentišką Italiją – rašykite ir tikrai patarsiu jums, kur apsilankyti bei ką pamatyti.

Vestuvės baigėsi – laikas teisiniams klausimams

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių panavimas organizavimas koordinavimas 2023 Italijoj _ santuoka užsienyje _ teisiniai klausimai _ civilinė ceremonija _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: nors skubėti ir nėra kur, tačiau sutvarkius visus reikalus bus kur kas ramiau. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Poilsis poilsiu, tačiau nepamirškite ir teisinių dalykų. Ypač tai aktualu moterims ir jeigu keliauti planuojate keletą savaičių.

Internetu galite užsisakyti naują vairuotojo pažymėjimą, užsiregistruokite migracijos tarnyboje dėl naujų asmens tapatybės dokumentų. O jeigu banko kortelės galiojimas į pabaigą, tai užsakius ją internetu, jau po geros savaitės turėsite naują kortelę su savo nauja pavarde.

Žinoma, kai sugrįšite iš kelionės būtinai pateikite ir naujus duomenis savo gydymo įstaigai bei darbovietei.

Nepamirškite vienas kito

Vilma Weeding & Event Planner _ Amalfio pakrantė _ vestuvės užsienyje _ santuoka Italijoje 2023 _ romantika _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių organizatorė planuotoja koordinatorė
Vilma Weeding & Event Planner: kasdien mylėkite vienas kitą taip, kaip savo santuokos dieną. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Kažkodėl dažnam žmogui atrodo, kad vestuvės baigėsi, tai nebereikia eiti į pasimatymus, dovanoti gėlių ar pasilepinti skaniu maistu. Aš visiškai su tuo nesutinku ir nuoširdžiai linkiu jums niekuomet nepamiršti ir neapleisti romantikos.

Atminkite, kad santykiai – it ugnis. Todėl jūs turėtumėte ją kurstyti ne tik prieš santuoką ar vestuvių dieną, bet ir visą likusį jūsų bendrą gyvenimą.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje _ bažnytinė civilinė santuoka užsienyje _ nemokama konsultacija _ Amalfio pakrantė 1
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių planuotoja Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin