Vestuvių užsienyje planavimas: ką svarbu žinoti?

Vestuvių užsienyje planavimas: ką svarbu žinoti?

Vestuvių užsienyje planavimas – tema, kuri tampa vis populiaresnė, bet dar ne tokia populiari, kad jau visi viską apie jas žinotų. Todėl natūralu, kad pora svarstydama santuoką užsienyje susiduria su begale klausimų, į dalį kurių pamėginsiu jums atsakyti šiame tekste.

Kokia yra vestuvių užsienyje kaina?

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas _ Vilma Rapšaitė _ Toskana
Vilma Wedding & Event Planner: santuokos planavimo kaina priklauso nuo jūsų norų ir svajonių. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Negaliu kalbėti už visą pasaulį, bet Italijoje vestuvės kainuoja labai panašiai, kaip ir Lietuvoje. Žinoma, vieni dalykai prisideda, kiti – nusiima, vieni bus kiek brangesni, kiti – pigesni. Labai daug priklauso nuo jaunųjų norų, svajonių bei poreikių. Vieniems pakanka šventinės vakarienės, o kiti nori santuokos prabangiausioje viloje su trankiu vakarėliu iki paryčių 50-čiai žmonių.

Planuojant vestuves, visada pasiteirauju, kokios yra jūsų biudžeto lubos, į kurias turime orientuotis ir pagal tai jau galiu pasiūlyti jums vienus ar kitus sprendimus. Bendra vestuvių suma, visų pirma, neviršija ir niekada neturėtų viršyti jūsų galimybių.

Nuo ko pradėti vestuvių planavimo procesą?

Vilma Wedding & Event Planner _ Villa Monastero _ Como _ Komo ežeras _ civilinė santuoka užsienyje _ organizavimas koordinavimas Italijoje 2023 _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: vestuvių planavimas pradedamas nuo planuotojos pasirinkimo. Visa kita ji jau sudėlios eigoje. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Kiekvienas, bent akies krašteliu matęs vestuvių užsienyje planavimo procesą, pirmu numeriu šiame sąraše jums nurodys vestuvių organizatorės pasirinkimą. Žinoma, jūs galite susiorganizuoti šventę Italijoje ir patys, tačiau stipriai susiaurinsite galimų tiekėjų sąrašą, jeigu nemokate italų kalbos. Taip pat didelė tikimybė, kad anksčiau ar vėliau prarasite kantrybę bendraujant su pietiečiais, jeigu tai jūsų pirmasis organizuojamas renginys.

Pasirinkus vestuvių organizatorę ji jau pati jums sudėlios tolimesnį darbų sąrašą atsižvelgiant į jūsų vestuvių datą, vietą, laiką ir kitus aspektus. Dėl to jums nereikėtų rūpintis prieš pradedant planuoti.

Ką reikėtų žinoti prieš apsisprendžiant?

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių užsienyje planavimas organizavimas koordinavimas 2023 _ Vilma Rapšaitė _ Sant Eustachio _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: atvykę į Italiją neieškokite Lietuvos. Juk tam ir pasirinkote užsienio šalį. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Vestuvių užsienyje planavimas ir pati šventė yra kiek kitokia nei Lietuvoje. Pavyzdžiui, Italijoje jūs nepamatysite šaltu maistu nukrautų stalų, vakaro neves vedėjas. Čia viskas bus autentiška, romantiška, pritaikyta jums, bet ir išlaikant tai, dėl ko pasirinkote šį kraštą savo šventei. Tai turbūt yra pagrindinis dalykas, kurį jūs privalote žinoti.

Na, o visus kitus didelius bei mažus dalykus aš papasakosiu jums vestuvių organizavimo eigoje, kai jau žinosiu, kokios yra jūsų svajonių vestuvės Italijoje. Tad kviečiu jus pokalbiui ir pradėkime ruoštis jūsų šventei.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje _ bažnytinė civilinė santuoka užsienyje _ nemokama konsultacija _ Amalfio pakrantė 1
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė. 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: