fbpx

Vestuvės be svečių: pandeminė nelaimė ar džiaugsmas?

Vestuvės be svečių: pandeminė nelaimė ar džiaugsmas?

Praėjo jau daugiau nei metai, nuo tada, kai pasaulis pasikeitė. Ir pasikeitė jis labai visapusiškai. Stojo turizmas, sumažėjo judėjimas, persikėlėme dirbti į namų ofisus, o vestuvės… Jos tiesiog transformavosi. Ir iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad tikrai ne į blogąją pusę. Dabar esanti norma – vestuvės be svečių – turi labai nemažai pliusų.

Biudžetas

Banalu ir savaime suprantama, bet akivaizdžiausius dalykus kartais imam ir praleidžiam pro akis. O tiesa tokia, kad didelės vestuvės nėra pigios. Ypač, jeigu turit konkrečius nekeičiamus norus bei svajones savo šventės dienai. Na, o štai vestuvės be svečių tampa kur kas pigesne alternatyva, kuomet galima likusį biudžetą investuoti į nepakartojamą medaus mėnesio kelionę.

Svajonės ir jų išpildymas

Kad ir kaip liūdna, bet tikrai dar tenka susidurti su jaunaisiais, kurie labai nori santuokos, tačiau jos konceptą sukuria tėvai, draugai ar seneliai. Ir nors suprantu, kad šie žmonės jums yra be galo brangūs ir jų nuomonė tikrai svarbi, visgi vestuvės – jūsų. Tokius jaunavedžius pandemija savotiškai „gelbsti“, o vestuvės be svečių tampa tik jų švente, kurią jie gali susiplanuoti kaip tik patinka.

Prioritetų paskirstymas

Kai organizuojam vestuves didesniam kiekiui žmonių, turim apsvarstyt visus galimus scenarijus, kruopščiai rinktis vilas ar viešbučius, atsižvelgti į svečių mitybos įpročius, apskaičiuoti kiekvieno dienos etapo laikotarpius ir panašiai. O štai planuojant vestuves tik jums visada prioritetu būsite jūs patys. Rinksimės tik tai, kas patinka jums, gyvensite ten, kur norėsite patys ir turėsite visą pasaulio laiką.

Vestuvės be svečių net ir sudėtingu metu

Kad ir koks sunkus laikotarpis bebūtų, meilės neuždrausi. Todėl santuokos vyko ir pačiu sudėtingiausiu pandemijos metu, ir tikrai jau nesustos dabar. Tačiau ribojimai įvairiose šalyse gali išlikti, o dažniausias jų – svečių skaičiaus limitas. Bet juk jeigu jūsų vestuvės be svečių, tai nieko keisti jums nebereikės. Galėsite ir toliau organizuoti savo vestuves pagal jau numatytą planą. Patikėkite, sutaupysite labai daug nervų. Daugelis jaunųjų sutiktų, kad vestuvių perorganizavimas yra kur kas daugiau streso kelianti veikla, nei paprastas planavimas.

Patikėkite, tikrai kur kas smagiau yra organizuoti dideles šventes ir matyti ne dvi, o bent dvi dešimtis šypsenų, bet labai kviečiu nenusiminti ir nestresuoti ten, kur to daryti tiesiog neverta. Norite vestuvių Italijoje? Organizuokime! Ir nesvarbu, būsite dviese, keturiese ar su tuzinu svečių.

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin