Vestuvių kvietimai: svarbiausi dalykai, kuriuos turite žinoti

Vestuvių kvietimai: svarbiausi dalykai, kuriuos turite žinoti

Vestuvių kvietimai yra labai svarbi santuokos organizavimo dalis. Juk joje telpa tiek daug informacijos, minčių ir idėjų. Tačiau per savo darbo praktiką esu susidūrusi ne su viena pora, kuri nuoširdžiai nežinojo nuo ko pradėti. Todėl šiandien tikiuosi jus supažindinti su svarbiausiais vestuvių kvietimų akcentais.

Vestuvių kvietimai palauks

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ šiaurės Italija _ Komo ežeras _ spauda _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ 2022 2023
Vilma Wedding & Event Planner: neskubėkite su informacijos pateikimu svečiams. Žinau, kad visiems reikia pasiruošti ir dar teks palaukti atsakymų, bet pirmiausia tvirtai žinokime jūsų santuokos datą ir vietą. (Photo: Pinterest)

Taip, tai – pati pirmoji mano žinutė jums. Puikiai suprantu, kaip stipriai norisi jau čia ir dabar giminėms bei draugams ištarti „esate kviečiami į mūsų šventę“, tačiau labai patariu su tuo neskubėti. Visų pirma, mums reikia išsiaiškinti, ką į tuos kvietimus įrašyti, o tik tuomet pradėti gamybos ir kvietimo procesus.

Kartais jaunieji vos pasikalbėję su vestuvių organizatore nusprendžia, kad jau laikas. Ir tuomet, pakitus aplinkybėms, tenka kvietimus taisyti ar dar blogiau – atšaukti.

Taigi niekur neskubėkite – viskas savu laiku. O dirbant su manimi aš jums tikrai pranešiu, kuomet jau drąsiai galėsite visus pakviesti į jūsų meilės šventę Italijoje.

Svarbiausia informacija

Vilma Wedding & Event Planner _ kvietimas į vestuves užsienyje _ citrinų dizainas _ vestuvės Amalfyje _ santuoka užsienyje_vestuvių organizatorė _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvių kvietimai – lyg informacinis lapelis svečiams, todėl svarbu jį ruošti atsakingai. (Photo: Gfoto)

Vestuvių kvietimai yra lyg informacinis lapelis jūsų svečiams. Jame turi kūrybiškai ir originaliai sutilpti vieta, data, laikas, galbūt dovanos idėja ar net rekomenduojamo skrydžio numeris.

Taigi labai svarbu, kad kvietimą gavęs svečias galėtų nebeužduoti papildomų klausimų, jam nereikėtų sukti galvos dėl detalių ar smulkmenų. Būtent todėl visuomet rekomenduoju ruošiant kvietimus pasikonsultuoti tiek su maketuotoju, tiek ir su vestuvių organizatore.

Kad ir kaip bebūtų, aš savo darbo praktikoje esu mačiusi jau šimtus kvietimų ir tikrai galiu pasakyti, kuris iš jų bus wow, o kuris gali ir neatsakyti į visus kylančius klausimus.

Nenutolstantis dizainas

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių kvietimai - vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Umbrija _ Toskana _ vestuvių planavimas 2022 2023
Vilma Wedding & Event Planner: kvietimai, kurie atspindi jūs vestuvių stilių atrodo kur kas originaliau ir estetiškiau. (Photo: Pinterest)

Jeigu prieš gerą dešimtmetį visi džiaugėsi bet kokia atvirute įdėta į voką, tai šiuolaikiniai vestuvių kvietimai jau tikrai yra dalis visos šventės, kuri suriša viską į bendrą stilių ir spalvinę gamą.

Todėl visuomet savo poroms rekomenduoju atsižvelgti į lokaciją, pageidaujamas spalvas, stilių. Net mažiausios smulkmenėlės turi didelę reikšmę bendram paveikslui. Todėl tikrai verta ir svarbu investuoti dalelę savo laiko į vestuvių kvietimų idėją ir išpildymą.

 

Na, o savo poroms primenu, kad mielai rekomenduosiu puikius maketuotojus, kurie galės pasirūpinti jūsų vestuvinių kvietimų maketais ar net dienos spauda. Tačiau viską aptarsime jau artimiausios jūsų konsultacijos metu.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje _ bažnytinė civilinė santuoka užsienyje _ nemokama konsultacija _ Amalfio pakrantė 1
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: