Vestuvių planuotoja Italijoje: kaip išsirinkti?

Vestuvių planuotoja Italijoje: kaip išsirinkti?

Vestuvių planuotoja Italijoje yra tikrai ne viena, tačiau jūsų šventė juk bus vienintelė ir nepakartojama. Todėl išsirinkti, kas ją suplanuos ir sustyguos reikia labai atsakingai bei apsvarstant nemažai detalių. Dalinuosi su jumis keletu patarimų, kurie tikiuosi padės apsispręsti.

Jūsų prioritetai ir poreikiai

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ santuoka užsienyje _ vestuvių planuotoja _ Komo _ lago di Como _ dirbu visoje Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: mane rasite Italijoje ir visuomet – savo telefone.

Vieniems labai svarbus gyvas bendravimas, kitiems prioritetas – rezultatyvumas. Ir tikrai nėra nieko blogo rinktis vieną ar kitą variantą. Tik, kad kartais abiejų suderinti nepavyks.

Štai aš esu ta vestuvių planuotoja Italijoje, kuri su jumis daugiausiai bendraus internetu: zoom, facebook, el. paštu ir kt. Mes greičiausiai iki pat jūsų vestuvių nesusitiksime puodeliui kavos, tačiau tegu tai nesutrukdo mūsų sklandžiam bendram darbui.

Esu visuomet pasiekiama savo jaunavedžiams, susideriname pokalbiams patogų laiką, o susitikimų trūkumas nublanksta prieš faktą, kad mūsų komunikacija yra sklandi, proaktyvi ir visuomet su šypsena.

Gera vestuvių planuotoja Italijoje pažįsta lietuvius ar Italiją?

Vilma wedding and event planner_vestuvių organizavimas_Vilma Rapšaitė_patarimai_vestuvių užkulisiai
Vilma wedding & event planner: pažįstu Italiją nuo aukščiausios viršukalnės iki Amalfio žydrumos, todėl su manimi tikrai nepaklysite siaurutėse itališkose gatvelėse.

Bendravimo su manimi nuotoliniu būdu poreikis atsiranda ne iš ko kito, kaip iš mus skiriančio atstumo. Aš gyvenu Italijoje, o jeigu tiksliau – Toskanoje. Tačiau čia esu jau ne vienerius metus ir išmaišiau šią šalį skersai bei išilgai.

Per kiek daugiau nei du dešimtmečius, susipažinau su vietovėmis, itališka kultūra, geriausiu maistu ir įvairiais tiekėjais. Būtent todėl esu ta vestuvių planuotoja Italijoje, kuri jums pasiūlys geriausius vietinius variantus. Ir juos parinksiu ne iš atsiliepimų, o iš asmeninės patirties. Netgi mano artimas santykis su savivaldybės darbuotojais gali išgelbėti vestuvių ceremoniją, jeigu netikėtai užkluptų taip retai Italiją vestuvių sezonu aplankantis lietus.

Tačiau nėra nieko blogo ir ieškoti pagalbos, kuri pažįsta lietuvišką charakterį, lengvai įsivaizduoja poreikius ir bent akies krašteliu seka gimtinės madas. Tiesa, aš taip pat nenutolau nuo savo gimto krašto – bendrauju, dairausi ir analizuoju, todėl tikrai rasime sprendimą ir jums!

Darbo specifika ir vertybės

Vilma Wedding & Event Planner_vestuvių planuotoja Italijoje_Vilma Rapšaitė_vestuvių koordinavimas_santuokos planuotoja
Vilma Wedding & Event Planner: Jūs ir jūsų ramybė visuomet yra mano didžiausias prioritetas.

Man nėra nieko švenčiau už jūsų ramybę. Todėl būtent ją ir stengiuosi suteikti kiekvienai į mane besikreipiančiai porai. Ir tai darau keletu būdų:

  • Visuomet pasilieku laiko (dokumentams, apsisprendimui, tiekėjų paieškai);
  • Kritiškai vertinu situaciją (laiką, atstumą, galimybes);
  • Pasiruošiu daugiau nei du scenarijus (juk niekada negali žinoti, kas nutiks);
  • Bendrauju atvirai – nemeluoju, nenuslepiu tiesos ir sakau taip, kaip yra.

Šie, rodos, maži dalykai, gali išgelbėti tiek jūsų nervus, tiek ir piniginę, o kartais – ir visą šventės dieną. Prioritetizuoju ramų ir pasvertą organizavimo procesą, kur paskutinę akimirką neišlenda siaubingos naujienos. Žinoma, tai tik apie mane ir tikiu, kad jūs jau padarėte savo planuotojų tyrimą.

Žinau, kad nėra lengva patikėti savo pačią gražiausią gyvenimo dieną į svetimo žmogaus rankas. Būtent todėl ir kviečiu jus susipažinti, pabendrauti, suprasti ar atrandame tarpusavio ryšį ir ar kartu jaučiame, kokią nepaprastą šventę pavyks suorganizuoti. Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai ir pasikalbėkime. Galbūt tai virs nepaprastos kelionės pradžia.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ profesionali vestuvių planuotoja Italijoje _ renginių organizatorė užsienyje _ vestuvės Italijoje _ San Eustachio _ Amalfi _ Toskana _ Umbrija
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: