Vestuvės Italijoje spalį – realu ir labai gražu!

Vestuvės Italijoje spalį – realu ir labai gražu!

Vestuvės Italijoje jau gerokai įsibėgėjusios ir aš džiaugiuosi šiais metais padėjusi susituokti šioje ypatingoje šalyje jau dviženkliam skaičiui porų. Tačiau tai – tik pradžia. Manęs ir mano nuostabių jaunavedžių dar laukia visas spalvingas ruduo. O ypač, ramybe dvelkiantis spalis.

Oficialus vestuvių sezonas baigiasi rugsėjį

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje spalį _ geras oras _ santuoka užsienyje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Spalis – oficialiai nebėra vestuvių sezono mėnuo, bet jis vis dar labai kviečiantis ištarti „Si“. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Taip, italai turi laimės džiaugtis gerais orais ilgiau, bet vestuvės Italijoje dažniausiai organizuojamos nuo gegužės pabaigos iki rugsėjo pabaigos. O tai reiškia, kad spalis jau yra kur kas laisvesnis net ir pačių geriausių tiekėjų kalendoriuose.

O ką jau kalbėti apie tai, kad vestuvės Italijoje spalį yra galimos su stipriai sumažėjusiu ne tik jaunavedžių bei jų svečių, bet ir turistų skaičiumi. Gatvėse daugiausiai lieka vietiniai ir vienas kitas keliautojas. Tad visa šalis priklauso jums su maža paslaptėle – sumažėjusi paklausa sumažina ir kainas.

Orai kaip ir pavasarį

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių organizavimas koordinavimas planavimas Italijoje 2023 2024 2025 _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Orų nenuspėsime nei vienas, tačiau pasitikėkite Italija. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Net nesiruošiu jums meluoti, kad orai rudenėjančioje Italijoje visuomet būna nuostabūs. Tiesa ta, kad jie būna visokie ir mes nei vienas neatspėsime, kokie jie bus spalį, jeigu vestuvių planavimas pradedamas sausį. Tačiau galime tikėtis panašių orų, kaip ir pavasarį.

Galbūt mus tądien  pasitiks saulė, galbūt pasveikins lietus, bet temperatūra spalio pradžioje ir viduryje dar laikosi apie 20 laipsnių. Todėl tikrai nesušalsite, o nuotraukos bus įspūdingos.

Spalis Italijoje tikrai ne toks, kaip Lietuvoje

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ Amalfio pakrantė _ vestuvės Italijoje spalį
Vilma Wedding & Event Planner: Spalis Italijoje dar labai spalvingas ir saulėtas – pasimatykime.  (Nuotr. Egles studio – Photography)

Spalį daugelis įsivaizduoja kaip pilką, tamsų ir niūrų. Tokį jį piešia jūsų patirtis – metai iš metų matytas lietuviškas ruduo su liūtimis, nukritusiais lapais ir cepelininiu dangumi. Italija, tuo tarpu, yra visiškai kitokia!

Ši šalis jus net spalio viduryje pasveikins dar žaliuojančiais medžiais, spalvingų gėlių pilnais sodais ir žydru dangumi. Nuotraukos čia bus pasakiškos – jau kvėpuojančios rudeniu, bet nesibaiminant sušalti net ir basomis.

 

Mielieji, nebijokite itališko rudens ir vestuvių spalį. Tai gali būti nepaprasta patirtis, kuri ne tik padovanos jums daug daugiau laisvės bei galimybių, bet ir neišdildomus autentiškos šalies prisiminimus. Italija – tikra gražuolė visais metų laikais ir vestuves čia suorganizuoti galime net ir „nepopuliariu“ laiku. Aš padėsiu jums šioje kelionėje.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių planuotoja Italijoje.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin