Vestuvės lagamine arba be ko negalite išskristi?

Vestuvės lagamine arba be ko negalite išskristi?

Vestuvės Italijoje yra ir panašios ir skirtingos nuo tų, kurias jau turbūt visi esate matę Lietuvoje. Bet juk jums čia pirmas kartas ir visos vestuvės atrodo toks lengvas kosmosėlis, tiesa? Būtent tam ir esu aš, kad galėčiau viską sudėlioti į vietas ir prižiūrėčiau, kad niekas, net ir smulkmenos, nebūtų pamirštos. Bet jeigu jau viską suorganizavome ir suplanavome, tai kas dar liko? Lagaminas, mielieji. Mums liko lagaminas ir jo sukrovimas taip, kad santuoka įvyktų sklandžiai.

Dokumentai – svarbiau nei suknelė

Vilma Wedding & Event Planner _ santuokos dokumentai _ dokumentų pasirašymas _ vestuvinė kelionė _ Vilma Rapšaitė _ liudininkai
Vilma Wedding & Event Planner: Jokiu būdu nepamirškite dokumentų originalų. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Taip, jūsų dokumentų kopijos jau pristatytos savivaldybei, jūsų santuoka užregistruota ir darbuotojai jau laukia, kada galės pasirašyti. Tačiau tai tėra pirminis formalumas datos rezervacijai. Jums vis tiek, be išimties, reikia turėti visus dokumentų originalus su savimi tuomet, kai atvyksite į Italiją.

Be originalių dokumentų, tiek gautų civilinės metrikacijos skyriuje tiek ir gautų migracijos tarnyboje, jūsų santuoka paprasčiausiai nebus galiojanti. Todėl būtinų būtiniausiai pirmiausia į lagaminą sudėkite aplanką su visais jūsų ir liudininkų dokumentais.

Žiedai jūsų šeimyninio gyvenimo pradžiai

Vilma Wedding & Event Planner_ Vilma Rapšaitė _ vestuvių organizavimas koordinavimas planavimas 2024 2025 Italijoje _ vestuviniai žiedai _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Žiedai – ir simboliškai, ir finansiškai brangūs. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Po dokumentų, ant antrosios vietos pakopos, padėčiau jūsų vestuvinius žiedus. Visų pirma, tai todėl, kad jie yra jūsų „ilgai ir laimingai“ simbolis, jūsų amžinos meilės pasižadėjimas ir jūsų naujos šeimos ženklas. Tai lyg karūna, kurią abu užsidedate ištarę „Si“.

Tačiau žvelgiant iš mažiau romantiškos pusės, žiedai yra gana vertinga jūsų bagažo dalis, kurią pamesti ar kažkur palikti būtų skaudu ne tik morališkai, bet ir finansiškai. Todėl būtinai nusimatykite saugią vietą savo lagamine tai mažai dėžutei.

Suknelė ir kostiumas

Vilma Wedding & Event Planner _ lyginimo paslauga _ kostiumas _ vestuvinė suknelė _ santuoka Italijoje _ vestuvės užsienyje _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Suknelę ir kostiumą tikrai išlyginsime prieš jūsų šventę. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Taip, suknelė ir kostiumas tikrai nėra būtini ar privalomi, bet pripažinkime, kokios vestuvės su džinsais? Ir dar Italijoje? Esu tikra, kad kiekvienas iš jūsų svajonėse jau nusipiešėte, kaip dailiai pasipuošę žengiate pasitikti savo naujo gyvenimo. Na tai paruoškite vietą lagamine ir šventiniams drabužiams.

Labai rekomenduoju tiek suknelei, tiek kostiumui įsigyti drabužiams skirtą maišą. Taip pat, drabužius ir batus bei aksesuarus pakuokite atskirai, kad smailios detalės nepažeistų audinio. Na ir žinoma, nesijaudinkite, jeigu ant drabužių atsiras nedidelių pasiglamžymų – visa tai ištaisysime vietoje.

Svarbiausias dalykas, kurio negalite pamiršti

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje 2024 2025 _ santuoka užsienyje _ bažnytinė civilinė simbolinė ceremonija Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: Meilė yra jūsų santuokos pagrindas – ją visuomet turėkite su savimi. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Mielieji, į lagaminą, šalia suknelės, dokumentų bei žiedų nepamirškite pasiimti ir šypsenų bei meilės. Paskutinės akimirkos gali būti įvairios, bet prisiminkite, kad esate ten, kur ir turite būti, su tuo, su kuo ir turėjote čia atsirasti.

Nepamirškite, kad santuoka – ne graži šventė, o ilgalaikis jausmas. Taip, tos dienos prisiminimai jus lydės labai ilgai, bet su laiku detalės išblės ir pabėgs iš atminties, o mylimasis šalia bus iki dienų pabaigos. Ar bent jau iš visos širdies tokio gyvenimo jums linkiu.

 

O jeigu jums iki lagamino pakavimo dar toli ir net nežinote nuo ko pradėti planavimą, kviečiu pirmiausia užsiregistruoti konsultacijai ir aptarti visas jūsų būsimos šventės detales su manimi.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: