Vestuvės Italijoje už akimirkos – išnaudokite ją prasmingai

Vestuvės Italijoje už akimirkos – išnaudokite ją prasmingai

Vestuvės Italijoje – jūs savo vilos ar viešbučio kambaryje, pasidažiusi, apsirengusis ir liko jau tik kelios akimirkos iki jūsų susitikimo prie altoriaus. Tos minutės gali išvarginti, kelti euforiją ir nerimą, bet aš siūlau jas įdarbinti ir įprasminti, kad už akimirkos skambėsiantis „Si“ būtų drąsus ir džiugus.

Pasirūpinkite savimi

Vilma Wedding & Event Planner _ rytas _ jaunoji _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje 2024
Vilma Wedding & Event Planner: vestuvių rytą svarbiausi esate jūs! (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Arba leiskite jumis pasirūpinti kitiems, bet niekuomet nepamirškite, kad visų pirma šiandien svarbiausias esate jūs. Nesvarbu ar šiandien esate nuotaka ar jaunasis – jums energijos prireiks labai daug. Todėl pasirūpinkite jos atsargomis.

Kvapnus puodelis kavos, galbūt nedidelis vietinės kepyklėlės desertas ir paskutinės akimirkos susidėti visas mintis į stalčiukus. Atsipūskite ir leiskite sau tiesiog pasimėgauti akimirka, nes tikrai to nusipelnėte.

Prisiminkite vienas kitą

Vilma Wedding & Event Planner _ santuoka užsienyje _ vestuvės Italijoje _ vestuvių planuotoja organizatorė koorcinatorė Vilma Rapšaitė _ 2023 2024 2025 _ laiškas
Vilma Wedding & Event Planner: Laiškas – smulkmena, kuri vestuvių dieną gali būt itin jautri ir brangi. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Iki ceremonijos liko dar valandėlė? Prisėskite prie stalelio, paimkite popieriaus lapą ir rašiklį – išliekite viską, ką vienas kitam jaučiate meilės laiške. Jautriai, taip kaip dabar jaučiatės, su pagarba ir meile, su kuria keliausite į bendrą ateitį. O, kad laiškas būtų dar asmeniškesnis, užrakinkite jame bučinį ir iškvepinkite jūsų ypatingos dienos kvepalais.

Tokia dovana vienas kitam liks ilgiems metams ir jūs turėsite galimybę sugrįžti į tą nepaprastą akimirką kasmet vis iš naujo. Rašymas – raminanti veikla, todėl paskutines akimirkas praleisite ne blaškydamiesi, bet ramūs ir užtikrinti.

Skirkite laiko tėvams

Vilma Wedding & Event Planner _ laikas su šeima _ paskutinės akimirkos iki vestuvių _ civilinė simbolinė bažnytinė ceremonija _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2024 Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: Laikas su šeima vestuvių dienos rytą gali padėti nurimti ir nuoširdžiai pasidžiaugti akimirka. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Jūsų tėveliai jaudinasi turbūt tūkstantį kartų labiau nei jūs. Šiandien jų vaikutis išteka ar veda ir tai jiems vienas didžiausių gyvenimo įvykių. Tad skirkite tas kelias akimirkas jiems. Apkabinkite, pasakykite, kad mylite, priminkite, kad jei ne jie ir jūsų čia nebūtų.

O dar geriau – prisėskite visi kartu tam paskutiniam puodeliui kavos prieš kelionę į ceremonijos vietą. Taip ne tik atsipalaiduosite, bet ir įvykdysite mažytį itališką ritualą visi kartu. Pokalbis suartina ir nuramina.

 

Bet svarbiausia, neleiskite paskutinėms akimirkos jūsų pasiglemžti, nesėdėkite ir nežiūrėkite į vieną tašką ir nesukite tų tūkstančių minčių galvoje. Nepamirškite, aš jau viskuo pasirūpinau. O jeigu šią akimirką jums labiausiai reikia manęs, tai pasikvieskite – man bus garbė būti šalia jūsų šią akimirką.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje.

 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: