Vestuvių vakarienė Italijoje: nuo tuščių stalų iki autentiškų receptų

Vestuvių vakarienė Italijoje: nuo tuščių stalų iki autentiškų receptų

Vestuvės Italijoje – labai išskirtinė šventė. Tas išskirtinumas sukuriamas su begale dalykų ir mažų bei didelių vestuvių Italijoje planuotojos paslaptėlių. Bet kas tikrai beveik visus nuskraidina iki devinto debesies meilės dieną, tai vestuvių vakarienė Italijoje. Juk ne veltui Italija laikoma viena geriausių gastronominių kelionių krypčių.

Vestuvių vakarienė autentiškai

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ aperityvas po ceremonijos _ vestuvės Italijoje _ vestuvių Italijoje planuotoja _ koordinatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Italijoje šventinė vakarienė dažnai prasideda autentišku aperityvu.

Nesvarbu ar jūsų santuoka buvo visai mažytė, galbūt tik judviejų, ar didelė ir pritraukusi ne vieną dešimtį svečių, Italijoje tikrai atrasiu restoraną ar vilą, kuri jus sužavės viskuo. Pradėkime nuo to, kad Italija labai vertina savo istoriją ir per šimtmečius ištobulintus receptus. Visų patiekalų receptai keliavo iš kartos į kartą. Jie – tikri, šimtu ir dar vienu procentu itališki. Tokie, kokius ruošė prosenelės. Todėl jeigu kuri virtuvė jus ir gali nukelti į kitą laikmetį, tai tikrai Italijos.

Tačiau nereikėtų pamiršti, kad ir jų meniu sudarytas išskirtinai atsižvelgiant į regioną ar net į specifinę vietą, kurioje valgysite. Todėl patiekalai tikrai neapsiribos tik Neapolietiškomis picomis ir keletu visiems žinomų makaronų patiekalų.

Kuo vestuvių vakarienė Italijoje skiriasi nuo Lietuvos?

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės _ Toskana _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių organizatorė koordinatorė _ aptarnavimas _ tiekimas į stalą
Vilma Wedding & Event Planner: Italijoje visi patiekalai į stalą tiekiami kątik iš virtuvės.

Nors į Lietuvą ši tendencija jau irgi po truputį ateina, bet visgi vakarinis valgymo ritualas vis dar yra labai itališka vestuvių detalė. Čia, skirtingai nei kitur, maistas nėra sunešamas ant stalų pilnomis lėkštėmis vos prasidėjus vakarui. Atvirkščiai, visi patiekalai jus pasieks šviežutėliai, ką tik iš virtuvės keletą kartų per vakarą. O pavalgius, lėkštės vėl keliaus į virtuvę ir užleis vietą taurei itališko vyno bei žvakėms.

Ši tradicija puoselėjama dėl estetikos ir, žinoma, pačios tikriausios bei aukščiausios maisto kokybės. Juk tikras italas tikrai neleis sau patiekti jau pravėsusio maisto. Visa skonių magija atsiskleidžia, kai ragaujama čia ir dabar pagamintus patiekalus.

Ar vakarienė baigiasi pavalgius?

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių Italijoje organizatorė _ koordinatorė _ santuoka užsienyje _ vakarienė su vaizdu _ Italija
Vilma Wedding & Event Planner: Italijoje kiekviena vakarienė yra lydima nepaprastų vaizdų.

Vestuvių vakarienė sudaro daug dalių. Tai aperityvas ir taurė prosecco, užkandžiai, pirmieji bei antrieji karšti patiekalai, kava bei tortas – kur kas daugiau, nei įprasta Lietuvoje. Tačiau šalia to, pakilus nuo stalų jūsų lauks ir damų bei džentelmenų staleliai, kurie pasiūlys lengvus, neįpareigojančius užkandžius ir itališkus gėrimus besigėrint jus supančia aplinka.

Na, o vakarą juk visuomet užbaigiame šokiais ir vidurnakčio akcentu. Tik šį kartą šis akcentas iš fejerverkų gali evoliucionuoti į spalvingų kokteilių barą. Ši pramoga tikrai nudžiugins bei nustebins svečius, išpildys visų norus ir taps puikia vakaro vinimi.

Vestuvių vakarienė Italijoje bus tikrai išskirtinė, įsimintina ir magiška. Tačiau svarbiausia – ją tikrai pajusti. Atsipalaiduoti, mėgautis skambančia muzika, lėtai ir ramiai išragauti viską, ką specialiai jums pagamino virtuvės šefas ir nuoširdžiai džiaugtis savo sprendimu susituokti Italijoje.

Jeigu dar neradote savo svajonių vestuvių Italijoje organizatorės, aš esu pasiruošusi jums padėti.

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: