Kada reikia pradėti ruoštis vestuvėms

O prieš kiek gi laiko reikėtų pradėti ruoštis vestuvėms Italijoje?

vestuves italijoje ruoštis vestuvėms

Vestuvės visada buvo svarbiausia kiekvienos poros šventė, tarsi “šuolis” į šeimyninį gyvenimą, o šiais laikais tapo ir madinga švente. Kai ateina laikas ruoštis vestuvėms, norima sukviestus svečius nustebinti įdomia ceremonijos eiga ir jos vieta.

Renkamasi gražiausia bažnyčia, jaunosios puokštei iš užjūrio atskraidinamos gėlės ir ištaigingas šventės dekoras. Ruošiamas gurmaniškas meniu, pirmasis šokis, fejerverkai ir dar daug įvairių staigmenų pagal tik jūsų šventei sugalvotą temą.

Kiek laiko poros skiria vestuvių pasiruošimui – kokia jūsų “statistika”?

Vestuvių organizatorė Italijoje Vilma džiaugiasi, kad jaunavedžiai, pagaliau supranta vestuvių pasiruošimo svarbą ir tam skiria pakankamai laiko. Dokumentų paruošimas – tai tik smulkmena.

pasiruosimas vestuvems

Kadangi vestuves švenčiate Italijoje, būtina pasirūpinti daugybe įvairių dalykų, įskaitant ir svečių nakvynės vietą bei skrydžius. Svečiai irgi iš anksto turi susiplanuoti, kad numatytu laiku galėtų dalyvauti vestuvėse.

O Italija tai yra pirmoji Europoje ir pasaulyje labiausiai trokštama vestuvių kryptis. Todėl optimalus laikas pradėti ruoštis vestuvėms – nuo 9 mėnesių iki metų iki jūsų svajonių šventės datos.

Tačiau poroms, kurios nekantrauja įtvirtinti savo civilinę santuoką, tai galima suorganizuoti sakykime ir per 3 mėnesius. Pasiruošimas bažnytinei santuokai užtruks šiek tiek ilgiau – apie 4-6 mėnesius. Žinoma, visada reikia prisiminti, kad rasti laisvą datą jums patinkančioje aplinkoje, tikrai nebus paprasta. Patys italai pasiruošimą vestuvėms pradeda prieš metus ir daugiau.

Pasiruošimo vestuvėms etapai

vestuviu lanavimas italijoje

Pradėjus ruoštis vestuvėms Italijoje, būtų tikslinga pasidaryti tarsi planą, pasižymint svarbiausius organizavimo etapus. Be abejo pirmiausiai reikėtų išsirinkti jums patinkančią vietą ceremonijai, ir apsispręsti, kur norėsite apsistoti kartu su visa svečių palyda. Tuomet paskubėti ruošiant dokumentus. Išsirinkti fotografus ir žinoma suknelę, kuri užduos temą jūsų šventei ir jos dekorui.

vestuviniai kvietimai

Svarbus pasiruošimo etapas yra šventės dienos eiga. Čia jums mielai padės Italijoje gyvenanti vestuvių organizatorė, ji tikrai žino itališko gyvenimo ritmą, kelius ir kryžkeles. Pasitikėkite ir sklandžiai keliaukite link savo svajonių šventės Italijoje.

Facebook

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin