Vilma wedding veikla – vestuvių organizavimas

Vilma wedding veikla - vestuvių organizavimas

Vestuvių organizavimas – komandinis darbas

Vestuvių organizavimas tai yra nuoseklus ir kūrybingas darbas

Vestuvių organizavimas tai yra nuoseklus ir kūrybingas darbas, kuriame dalyvauja daug asmenų, visa komanda paslaugų teikėjų, kurie kiekvieną kartą yra skirtingi, nes vestuves organizuojame didelėje ir nuostabioje šalyje Italijoje, jos įvairiuose ir įvairiais aspektais labai skirtinguose kampeliuose.

Taigi todėl komanda, ruošiant jūsų vestuves, yra visada kitokia ir didelė. Vestuvių paslaugų teikėjams taikau aukštus standartus, kad jūsų didžioji diena būtų įsimintina visais aspektais.

Mano patirtis – jūsų vestuvėms

vestuviu organizavimas komandinis darbas

Vestuvių organizavimas – tai mano misija išgirsti jūsų norus, juos išgryninti ir patarti, įjungti savo vaizduotę jūsų neįtikinamiausiam šventinės dienos stiliui išgauti. Rekomenduoti tuos paslaugų teikėjus, kurie geriausiai atitiktų ir išpildytų jūsų siekius ir lūkesčius, bei būti šaliai visą svarbiąją dieną nuo pradžios iki pabaigos.

Išskirtinis aptarnavimas, kad galėtumėte ramiai mėgautis jausmingomis akimirkomis. Visa tai ilgalaikio, kruopštaus ir atidaus darbo vaisiai: pažinti, surasti, išieškoti, įvertinti, sugebėti pasiūlyti ir būti pasiruošusiai patenkinti bet kokius jaunųjų svajonių norus.

Vestuvių organizavimas Italijoje

Štai kodėl norėtųsi, kad jūs į šį nuostabų kraštą Italiją pažvelgtumėte mano akimis. Tokiu būdu galėdami pažinti ir džiaugtis šios nuostabios šalies svetingumu, vaisingumu, nepakartojama gurmaniška virtuve ir neapsakomais kalnų, ežerų, jūros ar gamtos peizažais.

Mano užduotis parodyti ir atskleisti viziją, kokios vestuvės gali būti, suteikti savotišką stilių ir atidumą visoms ir kiekvienai detalei. Mane įkvepia tradicinė Italijos elegancija. Patirtis ir žinojimas leidžia pasiūlyti šiuolaikinį, patogų renginį tokį, kad visi jaustųsi šventiškai ir apgaubti dėmesio.

Como Mrgarita vestuves italijoje

Vestuvių organizavimas apima daug sudedamųjų dalių, kur reikalingas žinojimas ir pajautimas, kas labiausiai tinka jūsų porai: pradedant nuo ceremonijos vietos, viešbučio ar vilos nuomos, aperityvo po šventės, restorano, automobilių nuomos ir garlaivių, kurie jus nuplukdys į šventės vietą, ar kurių denyje vaišinsite savo svečius itališku aperityvu.

dekoras Vilma Wedding

O kur dar dekoras, jaunosios puokštė, fotografai ir grožio specialistai… taip taip visa tai esu aš – jūsų vestuvių partnerė ir organizatorė Vilma.

Daug metų kaupiau patirtį profesionaliai organizuodama vestuves ir su džiaugsmu šia patirtimi pasidalinsiu su jumis.

FACEBOOK

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin